Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Citroën C4 Cactus u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. Een krachtige driecilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Citroën heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroën C4 Cactus samen. Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. We laten u graag een proefrit maken met dit zeer goed onderhouden en schitterende Cactus! neemt u contact met ons op?
Deze Citroën C4 Cactus uit 2015 staat te koop voor € 6.950 bij Autobedrijf Wegman in Ameide. De kilometerstand bedraagt 121.666 km.
Dit exemplaar heeft 121.666 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Autobedrijf Wegman in Ameide.
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën C4 Cactus € 137 per maand (6,9% JKP, 72 maanden, € 6.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.