Dit is een indicatieve berekening op basis van 9,9% JKP. Geen financieel advies of aanbod. Definitieve voorwaarden, acceptatie en rentetarief worden bepaald door de financieringspartner.
autokopen.nl bemiddelt niet in krediet en beschikt niet over een AFM-vergunning voor financiële dienstverlening. Wij verwijzen u door naar een onafhankelijke, AFM-vergunde financieringspartner.
Wat kost de Saab 9-3 2004 bij Autobedrijf Jentje Zentema?
Deze Saab 9-3 uit 2004 staat te koop voor € 4.999 bij Autobedrijf Jentje Zentema in Joure. De kilometerstand bedraagt 122.682 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Saab 9-3 uit 2004?
Dit exemplaar heeft 122.682 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Autobedrijf Jentje Zentema in Joure.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Saab 9-3?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Saab 9-3 € 106 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 4.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.