“Eerste klas service! De ophanging van de WC -deur in onze caravan was afgebroken. Omdat wij net over de grens in Duitsland stonden, deur in de auto meegenomen en werden gelijk geholpen. Hadden zelfs exact dezelfde scharnieren.”
Cor V.
470 TF
Fendt Saphir 470 TF uit 1999, onbekend, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 134 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 6.250 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
In deze comfortabel uitgevoerde caravan, gebouwd door Fendt Saphir in 1999, beschikt u over voldoende ruimte voor een fijne kampeervakantie. Ook is er een schuifbaar-fietsenrek ENDURO aanwezig. Sportievere kampeerders zullen deze ongetwijfeld vaak gebruiken. Deze caravan heeft een laadvermogen van 250 kilo. Hierdoor kunt u al uw vakantiebagage prima meenemen. Het handige serviceluik biedt u ook van buitenaf toegang tot uw bagage. Achterop de caravan ziet u de Tempo 100 sticker. Deze geeft aan dat u met deze caravan 100 kilometer per uur mag rijden op de Duitse Autobahn. In de praktische rondzit waarmee de caravan is uitgerust, kunt u genieten van heerlijke maaltijden en gezellige avonden. De middenkeuken, waar de caravan over beschikt, is onder meer voorzien van een 3-pits kooktoestel, spoelbak en kraan. Voor een snelle toevoer van warm water is er een 5 liter boiler aanwezig. Om uw etenswaren op te bergen is er een koelkast (110 liter) met vriescompartiment ingebouwd. Het Franse bed, dat in de lengte is geplaatst, biedt volop ruimte voor 2 personen. U kunt in deze caravan genieten van een weldadige nachtrust dankzij de lattenbodems en traagschuimmatrassen op de bedden. In de badkamer kunt u zich lekker opfrissen bij de wastafel. Verder is er ook een cassettetoilet ingebouwd. Het grote dakluik zorgt voor veel daglicht in de caravan, ook biedt het een prima ventilatiemogelijkheid. De warme lucht wordt verspreid door luchtkanalen voor een effective verwarming. Alle ramen en dakluiken kunnen open, en zijn voorzien van insectengaas en verduistering. Deze caravan wordt inclusief een gebruikte Isabella voortent met glasfiber frame geleverd. Omdat de caravan is uitgerust met een stabilisatorkoppeling, heeft deze een rustiger weggedrag. Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek ons. Wij staan u graag te woord. Al onze prijzen zijn gebaseerd op zo meeneem prijzen. Bij Caravans: Volgende pakketten kunnen tegen meerprijs bijgeleverd worden. Pakket 1: Onderhoudsbeurt onderstel €235,= Pakket 2: Complete Onderhoudsbeurt €395,= Pakket 3: Nieuwe C banden incl montage €335,=