Ga naar inhoud
autokopen.nl
Camper verkopenAlle campers en caravans
Home›Campers en caravans›Fendt›Fendt Tendenza

Fendt Tendenza (2018)

495 SFR 2018

  • 2018
  • Onbekend
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Onbekend
  • Wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCaravancentrum Waterland Purmerend
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Fendt Tendenza 495 SFR 2018 uit 2018, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
Onbekend
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend
Kleur
Wit

Indeling & inrichting

Slaapplaatsen
4
Bedtype
Frans bed
Indeling zit
Rondzit
Toilet
Cassettetoilet
Verwarming
Ringverwarming
Opbouwlengte
7.240 mm

Afmetingen

Lengte
7.240 mm
Breedte
2.320 mm

Uitvoering & afwerking

Massa
1.300 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.700 kg

Historie & RDW

Aangeboden op
25 augustus 2026

Verzekering voor deze Fendt Tendenza

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Fendt Tendenza

Indicatief € 531 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 26.995 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 830
  • 48 mnd · € 643
  • 60 mnd · € 531
  • 72 mnd · € 456

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Antenne-voorbereiding
  • ✓Boiler
  • ✓Gascomfoor
  • ✓Koelkast
  • ✓Vriesvak
  • ✓Buitenlamp
  • ✓Combicassettes
  • ✓Dakluik
  • ✓Dakluik groot
  • ✓Dakluik heki
  • ✓Hordeur
  • ✓Indirecte verlichting

Omschrijving

Deze Fendt Tendenza uit 2018 heeft een doordachte indeling en biedt u daardoor genoeg zit- en slaapgelegenheid alsook de nodige bergruimte. Ook is er een fietsenrek aanwezig. Sportievere kampeerders zullen deze ongetwijfeld vaak gebruiken. Via het serviceluik kunt u ook van buitenaf heel makkelijk bij uw spullen komen. De gezellige en handige rondzit waar de caravan over beschikt, kan ook dienen als slaapgelegenheid. De complete keuken is in het midden van de caravan geplaatst. Een ingebouwde boiler voorziet u van warm water. De ingebouwde koelkast met vriesvak is uitgevoerd in een ruime uitvoering. Het Franse bed, dat in de lengte is geplaatst, biedt volop ruimte voor 2 personen. Dankzij de pocketveringsmatrassen en lattenbodems op de bedden kunt u genieten van een extra comfortabele ligging. Behalve een cassettetoilet heeft de badkamer ook een wastafel, waar u zich lekker op kunt frissen. Door het grote dakluik beschikt u over een goede ventilatiemogelijkheid die ook meer daglicht in de caravan geeft. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming. In deze caravan is ook een hordeur ingebouwd. Daardoor zult u in deze caravan veel minder last van insecten hebben. De stabilisatorkoppeling, waar deze caravan mee is uitgerust, zorgt voor een verbetering van het weggedrag van de caravan. Wilt u meer informatie over deze Fendt Tendenza? Bel of mail dan snel met ons bedrijf. Onze medewerkers staan graag voor u klaar. Mover gaat er nog af.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige camper of caravan en rij in deze Fendt Tendenza

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCaravancentrum Waterland Purmerend
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Caravancentrum Waterland

Polderweg 18

1446 AA Purmerend

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
553 reviews · Caravancentrum Waterland, Purmerend
“Wat een goed bedrijf wij hebben een caravan gekocht daar was wat kleine dingen nodig om te vervangen /maken het raam zat los en die hebben ze keurig gemaakt top we zijn echt tevreden mvg fam rademaker”

Rene R.

“Een hele mooie Fendt Bianco 515 gekocht samen met een Dorema Onyx voortent en luifel. Ben er heel blij mee. Wel een aandachtspuntje is de zogenaamde schoonmaak van de caravan. Buitenkant was prima maar de binnenkant had wel wat beter gedaan kunnen worden. Het is geen klacht alleen maar een verbeterpunt voor jullie. Voor de rest zijn we er super blij mee en complimenten voor de beide Patricks.”

Dick M.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
553 reviews · Caravancentrum Waterland, Purmerend
“Wat een goed bedrijf wij hebben een caravan gekocht daar was wat kleine dingen nodig om te vervangen /maken het raam zat los en die hebben ze keurig gemaakt top we zijn echt tevreden mvg fam rademaker”

Rene R.

“Een hele mooie Fendt Bianco 515 gekocht samen met een Dorema Onyx voortent en luifel. Ben er heel blij mee. Wel een aandachtspuntje is de zogenaamde schoonmaak van de caravan. Buitenkant was prima maar de binnenkant had wel wat beter gedaan kunnen worden. Het is geen klacht alleen maar een verbeterpunt voor jullie. Voor de rest zijn we er super blij mee en complimenten voor de beide Patricks.”

Dick M.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Fendt Tendenza

Wat kost de Fendt Tendenza 2018 bij Caravancentrum Waterland?

Deze Fendt Tendenza uit 2018 staat te koop voor € 26.995 bij Caravancentrum Waterland in Purmerend. De kilometerstand bedraagt 0 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Fendt Tendenza uit 2018?

Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Caravancentrum Waterland in Purmerend.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fendt Tendenza?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fendt Tendenza € 531 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 26.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →