“Wat een goed bedrijf wij hebben een caravan gekocht daar was wat kleine dingen nodig om te vervangen /maken het raam zat los en die hebben ze keurig gemaakt top we zijn echt tevreden mvg fam rademaker”
Rene R.
495 UF 9 1998
Hobby De Luxe 495 UF 9 1998 uit 1998, onbekend, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 121 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 5.650 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Deze Hobby De Luxe uit 1998 heeft een doordachte indeling en biedt u daardoor genoeg zit- en slaapgelegenheid alsook de nodige bergruimte. Door het riante laadvermogen van 260 kilo, kunt u al uw vakantiespullen makkelijk meenemen. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar. De caravan heeft een gezellige rondzit die u eenvoudig kunt ombouwen tot comfortabele slaapplaats. De ruime keuken is in het midden van de caravan geplaatst. Geheel compleet uitgevoerd, met onder meer een 3-pits kooktoestel, gootsteen met kraan en voldoende bergruimte. De boiler, die in de caravan is ingebouwd, voorziet u snel van warm water. De inbouwkoelkast met vriescompartiment heeft een grote inhoud. Het Franse bed, dat in de lengte is geplaatst, biedt volop ruimte voor 2 personen. Voor de kinderen is het in de lengte geplaatste stapelbed een prettige en veilige plaats om te spelen en te slapen. Om u van een welverdiende nachtrust te laten genieten, hebben de bedden niet alleen lattenbodems maar ook pocketveringsmatrassen. In de badkamer vindt u niet alleen een wastafel, maar ook een ingebouwd cassettetoilet. Door het grote dakluik beschikt u over een goede ventilatiemogelijkheid die ook meer daglicht in de caravan geeft. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming. De caravan is voorzien van een stabilisator. Hierdoor wordt het weggedrag aanzienlijk verbeterd. Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.