Ga naar inhoud
autokopen.nl
Camper verkopenAlle campers en caravans
Home›Campers en caravans›T.E.C.›T.E.C. Rotec

T.E.C. Rotec (2002)Verkocht

€ 16.950
  • 2002
  • 264.760 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Half integraal
  • Wit

Specificaties

T.E.C. Rotec uit 2002, 113 pk, tellerstand 264.760 km, diesel, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2002
Kilometerstand
264.760 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Half integraal
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
113 pk (83 kW)

Indeling & inrichting

Slaapplaatsen
2
Bedtype
Frans bed
Indeling zit
Treinzit
Toilet
Cassettetoilet
Verwarming
Ringverwarming
Chassis
Fiat
Opbouwlengte
6.100 mm

Afmetingen

Lengte
6.400 mm
Breedte
2.330 mm
Hoogte
1.950 mm

Verbruik & milieu

Emissieklasse
Euro 3

Uitvoering & afwerking

Massa
2.710 kg
Max. toelaatbaar gewicht
3.400 kg

Historie & RDW

Aangeboden op
27 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • ✓Combicassettes
  • ✓Fietsenrek
  • ✓Huishoudaccu
  • ✓Leeslampjes
  • ✓Luifel
  • ✓Verduistering cabine
  • ✓Boiler
  • ✓Gascomfoor
  • ✓Ladekoelkast
  • ✓Vriesvak
  • ✓Achteruitrijcamera
  • ✓Airbag(s)

Omschrijving

Voor de vakantieganger die graag veel van de wereld ziet is deze TEC Rotec een heerlijk vakantiehuis. De compleet uitgeruste kampeerwagen uit 2002 is geschikt voor 2 personen. Uw fietsen kunt u makkelijk meenemen op het fietsenrek dat op deze camper is gemonteerd. De Fiat-onderbouw wordt aangedreven door een goede dieselmotor met handmatige versnelling. De Fiat is ondermeer uitgerust met draaibare stoelen, een achteruitrijcamera, cabineverduistering, stuurbekrachtiging en airbags. De camper beschikt over een ruime treinzit, om aan het einde van de dag samen ontspannend te eten en te drinken. Het keukenblok is centraal in de camper gemonteerd en is onder anderen uitgerust met 3-pits gascomfoor, spoelbak en kraan. De boiler, die in de camper is ingebouwd, voorziet u snel van warm water. Om uw etenswaren makkelijk op te bergen is er een ruime ladekoelkast met vriescompartiment ingebouwd. Het grote Franse bed, dat in de breedte is geplaatst, biedt volop ruimte voor 2 personen. Dit bed heeft een lengte van 210 cm en is 140 cm breed. Aan slaapcomfort zal het u in deze camper, die is voorzien van lattenbodems en traagschuimmatrassen, zeker niet ontbreken. De badkamer biedt gelegenheid om u aan de wastafel op te frissen en er is tevens een cassettetoilet. Naast het slaapgedeelte bevindt zich ook de douchegelegenheid. Voor een goede verdeling van de verwarmde lucht is de camper bovendien voorzien van een circulatiesysteem. Deze camper heeft een ingebouwde audio-installatie, zodat u ook tijdens uw vakantie lekker naar muziek kunt luisteren. Met de aanwezige zonnepanelen kunt u zelf zonne-energie opvangen en omzetten naar elektriciteit. Verder ontbreekt het u aan niets, want de afwerking van deze TEC Rotec bestaat ondermeer uit een vaste afvalwatertank en leeslampjes. Garantie is te bespreken tegen meerprijs. Tellerpanneel hapert soms. Bij ons wordt een camper gewoon netjes afgeleverd, dus geen onnodige afleverkosten! Elke camper boven de verkoopwaarde van 20.000,- euro wordt standaard afgeleverd met garantie, camper check, beurt, vervanging van banden en distributie die ouder zijn dan 5 jaar en een apk die ouder is dan 4 maanden. Wij proberen de camper zo goed mogelijk te vertalen in de advertentie, maar een foutje kan zo gemaakt zijn. Hou er rekening mee dat een tv, radio en navigatie soms een update nodig heeft Heeft u ook zoveel zin in een prachtige eigen camper? Dan staat deze LMC Liberty TI 850 G, klaar om met u op avontuur te gaan!!! Zien wij u binnenkort? Neem dan contact met ons op. U bent van harte welkom. OPEN DAGEN GEMIST? NOG STEEDS VAN HARTE WELKOM IN ONZE SHOWROOM OP DE A.VOGELSTRAAT 14, 8081HD ELBURG

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige camper of caravan en rij in deze T.E.C. Rotec

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

De Leukste Camper

A. Vogelstraat 14

8081 HD Elburg

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare T.E.C. Rotec-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle T.E.C. Rotec →

Veelgestelde vragen over deze T.E.C. Rotec

Wat kost de T.E.C. Rotec 2002 bij De Leukste Camper?

Deze T.E.C. Rotec uit 2002 staat te koop voor € 16.950 bij De Leukste Camper in Elburg. De kilometerstand bedraagt 264.760 km.

Hoeveel kilometer heeft deze T.E.C. Rotec uit 2002?

Dit exemplaar heeft 264.760 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakelde versnellingsbak bij De Leukste Camper in Elburg.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze T.E.C. Rotec?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze T.E.C. Rotec € 340 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 16.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →