Dealer gecontroleerdBart Wiegerinck Hengelo · Met garantie
Specificaties
Aixam Coupé E-GTI uit 2026, 8 pk, tellerstand 3 km, elektrisch, automaat. 12 maanden garantie.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
3 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart
Motor & prestaties
1
Vermogen
8 pk (6 kW)
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
3
Zitplaatsen
2
Massa
415 kg
Laksoort
Metallic
Historie & RDW
1
Aangeboden op
23 juni 2026
Prijs & fiscaal
2
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Financiering voor deze Aixam Coupé
Indicatief € 419 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 20.889 en je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €248/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €6.906 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Achteruit rij camera
✓Airconditioning
✓Elektrische ramen
✓10-inch TFT-multimedia touchscreen met CarPlay/Car
✓16" 'Diamond' 8-spaaks GT velgen 165/45R16
✓23-inch zwevend panorama display
✓Achteruitrijsensoren
✓AIXAM concert 6 luidsprekers
✓Bestuurdersstoel verstelbaar voor/achter
✓Centraal telefoonbereik
✓DAB (Digital radio)
✓Dak en spoiler
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een praktische en milieuvriendelijke auto? Dan is de AIXAM COUPÉ E-GTI precies wat je nodig hebt! Met zijn elektrische aandrijving en stoere zwarte kleur is deze brommobiel niet alleen een duurzame keuze, maar ook een stijlvolle verschijning op de weg.
Bij de AIXAM COUPÉ E-GTI draait alles om comfort en gemak. Zo beschikt deze auto over een handige achteruitrijcamera, waardoor inparkeren een fluitje van een cent wordt. Daarnaast zorgt de airconditioning ervoor dat je altijd in een aangename temperatuur kunt rijden, ongeacht de weersomstandigheden.
Het 23-inch zwevende panorama display biedt een indrukwekkend overzicht van alle belangrijke informatie, terwijl de draadloze oplaadpad in de middenconsole ervoor zorgt dat je smartphone altijd opgeladen is. Geen gedoe meer met kabels dus! En dankzij de stoelverwarming in zowel de bestuurders- als passagiersstoel blijf je ook op koude dagen heerlijk warm achter het stuur.
Wil je onderweg altijd verbonden blijven? Geen probleem! De AIXAM COUPÉ E-GTI is uitgerust met draadloze Apple CarPlay & Android Auto, waardoor je eenvoudig toegang hebt tot je favoriete apps, muziek en navigatie op het grote display.
Kortom, de AIXAM COUPÉ E-GTI combineert duurzaamheid, comfort en gebruiksgemak in één stijlvol voertuig. Wil jij ervaren hoe het is om in deze moderne brommobiel te rijden? Neem dan snel contact op met Wiegerinck Hengelo B.V. en maak een afspraak voor een proefrit! Met zijn 8 PK vermogen en metallic lak is de AIXAM COUPÉ E-GTI helemaal klaar om jouw nieuwe favoriete auto te worden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Aixam Coupé
“Onlangs hier een mooie suzuki Vitara gekocht, werd geholpen door Pieter een zeer aardige verkoper, legde alles top uit en kreeg voor mijn inruil auto een zeer nette inruilpreis.
De Vitara is top afgeleverd , en Pieter ik wil jou daar nogmaals hartelijk voor danken, top gedaan, we gaan elkaar zeker weerzien bij de volgende APK en onderhouds-beurt.
Mvg. Erwin Kolner.”
Erwin K.
“Hoewel ik een hekel heb om garages langs te gaan voor een nieuwe auto, was dit een plezierige ontvangst en vriendelijk contact. De verkoper luistert goed naar de wensen en geeft kundige informatie.
Fijn dat een garagebezoek ook gezellig kan zijn. 😃”
daphne W.
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
260 reviews · Bart Wiegerinck, Hengelo
“Onlangs hier een mooie suzuki Vitara gekocht, werd geholpen door Pieter een zeer aardige verkoper, legde alles top uit en kreeg voor mijn inruil auto een zeer nette inruilpreis.
De Vitara is top afgeleverd , en Pieter ik wil jou daar nogmaals hartelijk voor danken, top gedaan, we gaan elkaar zeker weerzien bij de volgende APK en onderhouds-beurt.
Mvg. Erwin Kolner.”
Erwin K.
“Hoewel ik een hekel heb om garages langs te gaan voor een nieuwe auto, was dit een plezierige ontvangst en vriendelijk contact. De verkoper luistert goed naar de wensen en geeft kundige informatie.
Fijn dat een garagebezoek ook gezellig kan zijn. 😃”
daphne W.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Aixam Coupé
Wat kost de Aixam Coupé 2026 bij Bart Wiegerinck?
Deze Aixam Coupé uit 2026 staat te koop voor € 20.889 bij Bart Wiegerinck in Hengelo. De kilometerstand bedraagt 3 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Aixam Coupé uit 2026?
Dit exemplaar heeft 3 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Bart Wiegerinck in Hengelo.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Aixam Coupé?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Aixam Coupé € 419 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 20.889 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.