Alfa Romeo Duetto (1993)
1600 Spider '67 topconditie
- 1993
- 32.750 km
- Onbekend
- Handgeschakeld
- Onbekend
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdWitmerodijk
Specificaties
Alfa Romeo Duetto 1600 Spider '67 topconditie uit 1993, 109 pk, tellerstand 32.750 km, onbekend, handgeschakeld.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 1993
- Kilometerstand
- 32.750 km
- Brandstof
- Onbekend
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Carrosserie
- Onbekend
Motor & prestaties
- Vermogen
- 109 pk (80 kW)
Historie & RDW
- Aangeboden op
- 4 oktober 2026
Verzekering voor deze Alfa Romeo Duetto
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Omschrijving
Zoals vaker in de autoindustrie is het eerste ontwerp van een nieuw model het sterkst. De in 1965 geintroduceerde Alfa Romeo Spider is daar geen uitzondering op. De door PininFarina ontworpen Spider werd in 1967 door Dustin Hoffman in de film Graduate gebruikt, de Amerikanen gaven de Spider daarna bewonderend de bijnaam 'Boattail'. Kijk maar eens naar de ontwerpen van Chris Craft en Riva uit de zestiger jaren. De Spider in deze basisvorm werd tot 1993 gebouwd, de Duetto wordt algemeen beschouwd als de mooiste. Vanzelfsprekend is schoonheid waardebepalend in de wereld van kunst en klassieke auto's, kwaliteit is bij oude auto's van belangrijke toegevoegde waarde. Zo werd deze Spider vakkundig gerestaureerd in de jaren tachtig, een fotoreportage is aanwezig. Anno 2025 heeft ze geen roest of zwakke plekken. Een bewijs van goed werk. Ook de lak heeft nog steeds een hoge glans, is nergens beschadigd of verkleurd. Bijzonder goed spuitwerk. Het interieur lijkt nauwelijks gebruikt en de techniek is geheel up-to-date. Deze Spider is niet alleen een lust voor het oog, ze is gemaakt voor mooie ritten, en die kan ze bijzonder goed aan. Heerlijk soepel rijdend dankzij de 109pk sterke gereviseerde motor met fantastische uitlaatklank, een vijfbak die zich licht en kraakvrij laat schakelen en natuurlijk dat geweldige weggedrag met kwispelende staart als je ondeugend rijdt. Zo heb je de auto én een goed verhaal, waarmee de degelijke achtergrond en goede actuele conditie wordt bedoeld. Laat de foto's u aanmoedigen eens te komen kijken, in Warmond is en klinkt alles nóg mooier. Behalve de verkoper.
