“Even rondgekeken op de buitenplaats naar occasions. Vriendelijke verkoper kwam naar buiten, voor het eerst in lange tijd meegemaakt. De meesten blijven liever achter hun bureau zitten.”
Fred E.
35 TFSI 150PK Advanced edition S-tronic
Nieuwprijs €48.229 — 46% lager (€22.329 besparing t.o.v. nieuw)
Audi Q2 35 TFSI 150PK Advanced edition S-tronic uit 2021, 150 pk, 0–100 km/u in 8,6 s, tellerstand 49.986 km, benzine, automaat. APK geldig tot 21 september 2027.
Gebaseerd op 78 vergelijkbare Audi Q2 occasions
Deze auto staat op € 25.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €452/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.590 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Het is niet alleen maar een stoer uiterlijk, deze Audi Q2 biedt ook de sportieve rijkwaliteiten die jij zoekt. In deze auto vind je een benzinemotor en een automatische transmissie. Van de diverse pluspunten is ook het lederen interieur het noemen waard. Een weldaad voor jou en je bijrijder: deze Audi Q2 heeft verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen geven je veel zitsteun. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Tot de uitrusting van deze Audi behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers. Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor je. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet je direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Je bedient het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur, of zelfs met je stem. Zo kun jij steeds jouw aandacht gericht houden op de weg. De Audi is standaard voorzien van: automatische airconditioning, lederen sportstuur, regensensor, cruise control, keyless entry en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Zoals je mag verwachten van deze Audi Q2 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Laat het ons meteen weten als je interesse hebt in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om jou de auto te demonstreren. Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, koda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten. Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen. Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen be nvloeden.