“Erg mooie collectie! Ik word altijd vriendelijk geholpen als ik kom kijken. Wat mij betreft ook goede prijzen!”
Bart
60TFSI E Quattro ProLine S Competition
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 1.690/mnd — vergelijk autoleningen
Audi Q7 60TFSI E Quattro ProLine S Competition uit 2024, 456 pk, 0–100 km/u in 5,4 s, tellerstand 27.738 km, onbekend, handgeschakeld.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 1.690 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 85.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €1.095/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €21.310 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Het topmodel uit de Q7 Hybride serie is de 60 TFSI E Quattro Competition. Gelukkig niet voorzien van zo'n te kleine 4 cilinder die je vaak ziet in een flinke SUV, voorin ligt Audi's heerlijke V6 die in combinatie met de elektromotor maar liefst 456pk naar vier wielen brengt. Samen goed voor 700Nm koppel, trekt zonder dat u het merkt 3,5ton. En het is een Audi, voor minder dan de helft krijgt u dus het afwerkingsniveau van een Bentley Bentayga. De Made in Germany bouwkwaliteit is al helemaal niet te overtreffen natuurlijk. Misschien wel de beste SUV van dit moment. In deze uitvoering in ieder geval een van de meest comfortabele en complete, de luchtvering draagt hier in belangrijke mate aan bij. Het hier aangeboden exemplaar is bovendien een ProLine S versie waar alle denkbare opties op besteld werden. De belangrijkste; een groot elektrisch bedienbaar panoramadak, adaptive cruise control, stoelverwarming en koeling, cockpit view, head-up display, Apple Carplay, Bang & Olufsen Audio, 3D camera view, achteruitrijcamera, elektrisch uitklapbare trekhaak, etc. Deze Q7 is afkomstig van de tweede Nederlandse eigenaar, vanzelfsprekend in showroom staat. Recent onderhoud gekregen bij de dealer en voorzien van vier nieuwe banden, rijklaar zonder bijkomende kosten. Deze prachtige en zeer complete Q7 heeft verlengde fabrieksgarantie tot 2030. Het betreft een BTW auto.