Prijs getoetstVergeleken met 8 vergelijkbare occasions
Specificaties
Audi RS 3 A3 Limousine 2.5 TFSI quattro / Full options / Stage 1 uit 2017, 400 pk, tellerstand 112.566 km, benzine, automaat. APK geldig tot 9 september 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2017
Kilometerstand
112.566 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Sedan
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
5
Vermogen
400 pk (294 kW)
Cilinderinhoud
2480 cc
Aantal cilinders
5
Aantal versnellingen
7
Topsnelheid
250 km/h
Afmetingen
3
Lengte
4.480 mm
Breedte
1.800 mm
Hoogte
1.410 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
8,4 l/100km
CO₂-uitstoot
191 g/km
Energielabel
G
Emissieklasse
Euro 6
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.490 kg
Bekleding
Leder
Historie & RDW
6
1e toelating
10 november 2017
1e tenaamstelling NL
25 februari 2020
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
9 september 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
14 september 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 87.089
BPM
€ 15.080
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 8 vergelijkbare Audi RS 3 occasions
↑ 0% boven marktprijs
€ 39.949 Laag€ 44.390 Mediaan€ 46.995 Hoog
Deze auto staat op € 44.390 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Verzekering voor deze Audi RS 3
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €820/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Elektrisch glazen panorama-dak
✓Elektronisch Sper Differentieel
✓Dimlichten automatisch
✓Lichtmetalen velgen 19"
✓Warmtewerend glas
✓LED koplampen
✓Aluminium delen exterieur
✓Sportonderstel
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Parkeersensor voor en achter
✓Navigatiesysteem full map
✓Multimedia-voorbereiding
Omschrijving
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Aankoop rechtstreeks van particulier, proefrit op afspraak en gaat vergezeld met de eigenaar van de auto
Standaard worden onze auto's rijklaar afgeleverd. U kunt kiezen voor een servicepakket van € 595,-, €795,- of €1095,-.
Aan druk of zetfouten op internet kunnen geen rechten worden ontleend.
Jorgen van der Eems is in 1984 begonnen met de in- en verkoop van auto's. Scherp en helder zakendoen alsmede het leveren van kwaliteit zijn belangrijke pijlers voor ons bedrijf. Door de jarenlange ervaring en goede contacten met leveranciers en ons puur te richten op in- en verkoop, kunnen wij leveren tegen de scherpst mogelijke prijs. U wordt ontvangen in een ontspannen ongedwongen sfeer en de koffie staat voor U klaar! Een vrijblijvende proefrit kan op afspraak ook buiten reguliere openingstijden gemaakt worden. De technische kant wordt door ons uitbesteed en verzorgd door Bovag garage Betten, gevestigd in hetzelfde pand, waardoor korte lijnen en snelle service gewaarborgd zijn. Graag tot ziens op de Frittemaleane 2 te Sneek.
Bij Auto van der Eems doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct mogelijk in te vullen. Maar feit blijf: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
“Eerlijk adres waar tijd voor je wordt genomen en je nog een bloemetje bij aflevering krijgt. Inmiddels zoveelste auto gekocht en ze zeggen vaak dat je ook geluk moet hebben met een 2e hands auto maar de selectie die Jorgen vooraf doet heeft ons nooit teleurgesteld. Wij komen zeker weer.”
Olaf S.
“Een betrouwbare autodealer met een helder verhaal. De sfeer is ontspannen, men neemt de tijd voor je en er worden geen verkooptrucs gebruikt. De service is uitstekend!”
Karin B.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
78 reviews · Auto van der Eems, Sneek
“Eerlijk adres waar tijd voor je wordt genomen en je nog een bloemetje bij aflevering krijgt. Inmiddels zoveelste auto gekocht en ze zeggen vaak dat je ook geluk moet hebben met een 2e hands auto maar de selectie die Jorgen vooraf doet heeft ons nooit teleurgesteld. Wij komen zeker weer.”
Olaf S.
“Een betrouwbare autodealer met een helder verhaal. De sfeer is ontspannen, men neemt de tijd voor je en er worden geen verkooptrucs gebruikt. De service is uitstekend!”
Karin B.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Audi RS 3
Wat kost de Audi RS 3 2017 bij Auto van der Eems?
Deze Audi RS 3 uit 2017 staat te koop voor € 44.390 bij Auto van der Eems in Sneek. De kilometerstand bedraagt 112.566 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Audi RS 3 uit 2017?
Dit exemplaar heeft 112.566 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Auto van der Eems in Sneek.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Audi RS 3?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Audi RS 3 € 941 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 44.390 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.