“Leuke autobedrijf, handelt snel. Goede werknemers en weten waarover ze praten. Auto rijklaar gemaakt binnen één werkdag! Klasse!”
Presand H.
Active Tourer 218i High Executive
Nieuwprijs €35.277 — 72% lager (€25.327 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
BMW 2-Serie Active Tourer 218i High Executive uit 2014, 136 pk, tellerstand 129.732 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 20 augustus 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 42 vergelijkbare BMW 2-Serie occasions
Deze auto staat op € 9.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Vanaf €459/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Stevig, solide en uitermate prettig in rijgedrag. Kortom: een echte Duitse auto. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Verder is de BMW uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem met harde schijf aan boord wijst de juiste weg! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Met een druk op de knop verandert u het volume of het zenderstation met de audiobediening op het stuurwiel. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De BMW is standaard voorzien van: regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en usb-aansluiting. Zoals u mag verwachten van deze BMW 2-serie Active Tourer is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf. De prijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en BOVAG garantie bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Kijk op www.autodegroot.nl of bel 0318-529652 voor meer informatie over onze afleverpakketten. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.