330e M Sport Automaat / Schuif-kanteldak / Trekhaak / Sportstoelen / Achteruitrijcamera / Adaptieve LED / Comfort Access / Parking Assistant
BMW 3-Serie 330e M Sport Automaat / Schuif-kanteldak / Trekhaak / Sportstoelen / Achteruitrijcamera / Adaptieve LED / Comfort Access / Parking Assistant uit 2026, 109 pk, 0–100 km/u in 5 s, tellerstand 2.500 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 30 maart 2030, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 48 vergelijkbare BMW 3-Serie occasions
Deze auto staat op € 68.288 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Fabrikant: Story Nijmegen BMW / MINI Neerbosscheweg 2 6534AA NIJMEGEN, NL 0243719719 http://www.storybmw.nl twan.vankempen@bertstory.nl Natuurlijk, dit is een innovatieve auto met zijn hybridetechniek. Maar het is bovendien ook een auto die is gebouwd voor jarenlang rijcomfort. Deze BMW 3 Serie uit 2026 heeft 2500 kilometer op de teller staan. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Elektrisch rijden of toch benzine? Voor allebei is iets te zeggen. Daarom biedt de hybride motor van deze BMW 3 Serie de keus. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Voor extra lichtinval en een frisse luchtstroom zorgt het elektrisch bediende panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer BMW M-sportpakket, LED-koplampen en donker getint glas achter. 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! De voordelen van een trekhaak zonder de nadelen. De elektrisch inklapbare trekhaak is gemakkelijk in het gebruik en tast de lijnen van de auto niet aan. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Natuurlijk is er ook climate control aanwezig. Met cruise control rijdt u rustiger en meer ontspannen, en bovendien zuiniger. Met DAB ontvangst, sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel is deze BMW helemaal compleet. In de BMW 3 Serie heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In deze BMW vinden we verder een voetgangersbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.