Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsBMWBMW 4-Serie

BMW 4-Serie (2021)

Cabrio 420i High Executive M Sport Automaat / Laserlight / Achteruitrijcamera / Air Collar / Head-Up / M Sportonderstel / Live Cockpit Professional / Stuurverwarming

€ 44.950

Nieuwprijs 79.726 44% lager (€34.776 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie⚠ APK verlopen (dec 2025)
  • 2021
  • 68.756 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Cabriolet
  • wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdStory 's-Hertogenbosch
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 66 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW 4-Serie Cabrio 420i High Executive M Sport Automaat / Laserlight / Achteruitrijcamera / Air Collar / Head-Up / M Sportonderstel / Live Cockpit Professional / Stuurverwarming uit 2021, 184 pk, 0–100 km/u in 8 s, tellerstand 68.756 km, benzine, automaat. APK geldig tot 17 december 2025, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
68.756 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
wit

Motor & prestaties

Vermogen
184 pk (135 kW)
Cilinderinhoud
1998 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8 s
Topsnelheid
236 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7 l/100km
CO₂-uitstoot
160 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.665 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Vernasca Mokka stiksel Schwarz

Historie & RDW

1e toelating
17 december 2021
1e tenaamstelling NL
17 december 2021
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
17 december 2025
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
25 september 2025

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 79.726
BPM
€ 8.846
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 66 vergelijkbare BMW 4-Serie occasions

0% boven marktprijs
€ 39.895
Laag
€ 44.950
Mediaan
€ 56.900
Hoog

Deze auto staat op € 44.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €830/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

830/mnd

Bijtelling netto

541/mnd

Totaal

1.371/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 19 inch LM BMW Individual Dubbelspaak (styling 793 I) in Orbit Grau
  • Achteruitrijcamera
  • Actieve Voetgangersbescherming
  • Active Guard Plus
  • Active Protection
  • Ambiance verlichting
  • Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde
  • Automatische airconditioning 2-zone
  • Automatische dimmende binnenspiegel
  • Banden met noodloopeigenschappen
  • Bandenspanningsweergavesysteem
  • BMW Connected Pack Professional

Omschrijving

Fabrikant: Story 's-Hertogenbosch Hervensebaan 29 5232JL 'S-HERTOGENBOSCH, NL 073-6200400 http://www.storybmw.nl info@story-denbosch.nl Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Al meer dan honderd jaar is het bewijs geleverd: BMW maakt rijden geweldig. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Ook in winterse omstandigheden is rijden een plezier, niet in de laatste plaats dankzij het verwarmd stuurwiel. Helder, ver reikend licht, 10 keer sterker dan conventionele verlichting: de laserlight koplampen. Tot de uitrusting behoren ook LED-mistlampen voor, BMW M-sportonderstel, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging, softtop cabriodak en windscherm. Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Het geluid van echte topkwaliteit wordt geleverd door het Harman/Kardon audiosysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Deze auto is voorzien van Harman Kardon-audiosysteem, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. De BMW 4 Serie Cabrio is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Route- en rij-info aflezen van de voorruit? Met de head-up display hoeft u uw ogen geen seconde van de weg te halen! Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Verder is deze auto uitgerust met voetgangersbescherming en bandenspanningcontrolesysteem. Proefrit maken? Natuurlijk!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW 4-Serie

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdStory 's-Hertogenbosch
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 66 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Story 's-Hertogenbosch

's-Hertogenbosch

Meer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
239 reviews · Story 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
Een maand geleden heb ik hier een auto gekocht en ik ben erg tevreden over de hele ervaring. De service was top en alles werd duidelijk en eerlijk uitgelegd. Ik ben vooral heel goed geholpen door Lucas de Blieck – vriendelijk, professioneel en nam echt de tijd om alles door te nemen. Bedankt voor de fijne service! Zeker een aanrader.

кристина Н.

Auto nummer 4 gekocht bij Story Den Bosch. Weer top geholpen door Joris Huisman.

Theo L.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
239 reviews · Story 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
Een maand geleden heb ik hier een auto gekocht en ik ben erg tevreden over de hele ervaring. De service was top en alles werd duidelijk en eerlijk uitgelegd. Ik ben vooral heel goed geholpen door Lucas de Blieck – vriendelijk, professioneel en nam echt de tijd om alles door te nemen. Bedankt voor de fijne service! Zeker een aanrader.

кристина Н.

Auto nummer 4 gekocht bij Story Den Bosch. Weer top geholpen door Joris Huisman.

Theo L.

Veelgestelde vragen over deze BMW 4-Serie

Wat kost de BMW 4-Serie 2021 bij Story 's-Hertogenbosch?

Deze BMW 4-Serie uit 2021 staat te koop voor € 44.950 bij Story 's-Hertogenbosch in 's-Hertogenbosch. De kilometerstand bedraagt 68.756 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW 4-Serie uit 2021?

Dit exemplaar heeft 68.756 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Story 's-Hertogenbosch in 's-Hertogenbosch.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW 4-Serie?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW 4-Serie € 953 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 44.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.