Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›BMW›BMW 6-Serie

BMW 6-Serie (2007)

650i High Executive / 2007

€ 14.900

Nieuwprijs €127.120 — 88% lager (€112.220 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 299/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2027Label E
  • 2007
  • 238.315 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Coupé
  • Blauw
  • Label E

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdStaten Auto’s Hilversum
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW 6-Serie 650i High Executive / 2007 uit 2007, 367 pk, 0–100 km/u in 5,2 s, tellerstand 238.315 km, benzine, automaat. APK geldig tot 20 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
238.315 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Coupé
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
367 pk (270 kW)
Cilinderinhoud
4799 cc
Aantal cilinders
8
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
5.2 s
Topsnelheid
250 km/h
Aandrijving
Achterwielaandrijving

Afmetingen

Wielbasis
2.780 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
10,5 l/100km
CO₂-uitstoot
249 g/km
Energielabel
E
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.625 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.100 kg
Laadvermogen
475 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Donkergrijs
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
26 oktober 2007
1e tenaamstelling NL
26 oktober 2007
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
20 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
5 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 127.120
BPM
€ 34.072
Bijtellingspercentage
25%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze BMW 6-Serie

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze BMW 6-Serie

Indicatief € 299 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 14.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 463
  • 48 mnd · € 360
  • 60 mnd · € 299
  • 72 mnd · € 258

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Airco automatisch
  • ✓Audio-navigatiesysteem
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Cd-wisselaar
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • ✓Hoofdsteunen voor
  • ✓Lederen bekleding
  • ✓Sportstoelen
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Verwarmde voorstoelen

Omschrijving

Waarom bij Staten Auto´s kopen? Heel simpel, wij zijn een autobedrijf dat al meer dan 20 jaar ervaring heeft in het vak, en wij bereiden al onze occasions zorgvuldig voor zodat u als nieuwe berijder van het voertuig probleemloos kunt rijden. Hoe dan wij dat? Wij rijden met al onze voertuigen de snelweg op om alle trillingen of mankementen voor de verkoop te verhelpen, mocht de auto toe zijn aan zijn onderhoudsbeurt of distributieriem, dan wordt dat kosteloos voor de verkoop gedaan, zodat u zich daar in de toekomst geen zorgen over hoeft te maken. Natuurlijk moet u zelf de auto daarna goed onderhouden en dat mag en kan natuurlijk bij ons in de werkplaats. Met onze ruime ervaring kunnen wij alle merken onderhouden en zorgeloos de weg op sturen. Ervaar onze service en maak een afspraak voor misschien uw nieuwe occasion ! Voor vragen zijn wij telefonisch bereikbaar van 09.00 tot 22.00, ook bent u welkom in onze showroom, Ma t/m Za van 09.00 tot 17.00, ook zondags open OP AFSPRAAK vanaf 13:00 uur tot 17.00 uur Adres: Statenweg 1 1213 RB Hilversum Achter het vliegveld Disclaimer Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW 6-Serie

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdStaten Auto’s Hilversum
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Staten Auto’s

1213 RB Hilversum

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BMW 6-Serie

Wat kost de BMW 6-Serie 2007 bij Staten Auto’s?

Deze BMW 6-Serie uit 2007 staat te koop voor € 14.900 bij Staten Auto’s in Hilversum. De kilometerstand bedraagt 238.315 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW 6-Serie uit 2007?

Dit exemplaar heeft 238.315 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Staten Auto’s in Hilversum.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW 6-Serie?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW 6-Serie € 299 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 14.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →