Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsBMWBMW iX1

BMW iX1 (2026)

EDrive20 67 kWh M Sport Edition LEASE

€ 54.500
ⓘ Prijsopbouw
Netto €45.041·BTW €9.459
Totaal incl. BTW: €54.500

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Netto €45.041·BTW €9.459
Totaal incl. BTW: €54.500
  • Nieuw
  • 2026
  • 0 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf van As Apeldoorn
  • Prijs getoetstVergeleken met 189 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW iX1 EDrive20 67 kWh M Sport Edition LEASE uit 2026, tellerstand 0 km, elektrisch, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
0 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Aandrijving
Voorwielaandrijving

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.940 kg
Bekleding
Stof Donkergrijs

Historie & RDW

Aangeboden op
14 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 189 vergelijkbare BMW iX1 occasions

7% onder marktprijs
€ 46.950
Laag
€ 58.880
Mediaan
€ 61.230
Hoog

Deze auto staat op € 54.500 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze BMW iX1

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €648/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €18.016 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 65/65 kWh~423 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
65 kWh
van 65 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 0 km/jaar
Geschatte cycli
~0
0% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.6%
2029
92.7%
2031
87.8%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • onderhoudsboekjes aanwezig
  • Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
  • 1e eigenaar
  • Aanhanger-assistent
  • Accident Avoidance System
  • Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • Achterspoiler
  • Achteruitrijcamera
  • Adaptief Demping Systeem (ADS)
  • Adaptieve cruise control
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier

Omschrijving

Eind 2026 beschikbaar, nieuwe BMW iX1 M Sport Edition. Extra uitgerust met Travelpack (getint glas, panoramadak, stoelverstelling achterbank), Comfort Pack (elektrisch verstelbare stoelen, Harman Kardon Audio), Driver Assistance Plus en mogelijkheid tot 22kW AC snelladen (130kW DC laden). Lease v.a. € 825.- per maand op basis van full operational lease. Normale aanschafprijs € 58,499,-. Nu voor: Aanschaf € 54.500,- incl. BTW, € 45.160,- ex BTW. Autobedrijf van As is al ruim 65 jaar uw partner in mobiliteit. U kunt bij ons terecht voor de aanschaf van elke auto (zowel nieuw als gebruikt), voor onderhoud, reparatie en schadeherstel van ieder merk auto en brommobiel. Wij zijn lid van de BOVAG. Ook voor het huren of leasen van een auto, bedrijfs- of personenbus en verhuiswagen kunt u bij ons terecht. Zie ook onze website www.vanasapeldoorn.nl. Telefonisch bereikt u ons op 055 - 541 88 33. Per e-mail op showroom@vanasapeldoorn.nl. We doen ons best om alle informatie volledig en juist te vermelden. Helaas lukt dat niet altijd. Zorg ervoor dat u alle belangrijke zaken controleert voor u tot aanschaf overgaat.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW iX1

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf van As Apeldoorn
  • Prijs getoetstVergeleken met 189 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf van As

Hattemse Beek 61

7335 PB Apeldoorn

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
118 reviews · Autobedrijf van As, Apeldoorn
Bij Van As is het al heel wat jaren geleden (2014) dat ik daar een auto heb gekocht. Een Mazda uit 2000. Maar de ervaringen met het bedrijf en de auto waren prima, 5 jaar in gereden. Vriendelijke en coulante mensen.

Dirk B.

Afgelopen week voor de 2e keer in 6 weken tijd een verhuisbus met laadklep gehuurd. Heel fijn bedrijf dat goede service verleend en goed met je meedenkt. Alles snel en soepel geregeld. Borg word ook meteen terug gestort.Mocht ik weer een bus nodig hebben kom ik zeker terug!

Mary L.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
118 reviews · Autobedrijf van As, Apeldoorn
Bij Van As is het al heel wat jaren geleden (2014) dat ik daar een auto heb gekocht. Een Mazda uit 2000. Maar de ervaringen met het bedrijf en de auto waren prima, 5 jaar in gereden. Vriendelijke en coulante mensen.

Dirk B.

Afgelopen week voor de 2e keer in 6 weken tijd een verhuisbus met laadklep gehuurd. Heel fijn bedrijf dat goede service verleend en goed met je meedenkt. Alles snel en soepel geregeld. Borg word ook meteen terug gestort.Mocht ik weer een bus nodig hebben kom ik zeker terug!

Mary L.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BMW iX1

Wat kost de BMW iX1 2026 bij Autobedrijf van As?

Deze BMW iX1 uit 2026 staat te koop voor € 54.500 bij Autobedrijf van As in Apeldoorn. De kilometerstand bedraagt 0 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW iX1 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf van As in Apeldoorn.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW iX1?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW iX1 € 1.155 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 54.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de BMW iX1 2026 een elektrische auto?

Ja, deze BMW iX1 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 54.500 bij Autobedrijf van As in Apeldoorn.