Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsBMWBMW iX1

BMW iX1 (2026)

eDrive20 67 kWh M Sport Edition

€ 64.733
ⓘ Prijsopbouw
Netto €53.498·BTW €11.235·Rest-BPM €687
Totaal incl. BTW: €64.733
✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jul 2030Label A
Netto €53.498·BTW €11.235·Rest-BPM €687
Totaal incl. BTW: €64.733
  • 2026
  • 4.000 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • zilver
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDusseldorp Deventer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 209 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

BMW iX1 eDrive20 67 kWh M Sport Edition uit 2026, 204 pk, tellerstand 4.000 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 1 juli 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
4.000 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
zilver

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Aantal versnellingen
1

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.840 kg
Bekleding
Skai
Laksoort
metallic

Historie & RDW

1e toelating
1 juli 2026
1e tenaamstelling NL
1 juli 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 juli 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 63.322
BPM
€ 687
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 209 vergelijkbare BMW iX1 occasions

6% boven marktprijs
€ 49.750
Laag
€ 60.880
Mediaan
€ 61.880
Hoog

Deze auto staat op € 64.733 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €770/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €21.399 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 65/65 kWh~423 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
65 kWh
van 65 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 4.000 km/jaar
Geschatte cycli
~13
1% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.6%
2029
92.9%
2031
88.2%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Adaptief demping systeem
  • Sportonderstel
  • M Sportremsysteem
  • Park Distance Control
  • Head-up Display
  • Alarm
  • Cruise Control
  • Regensensor
  • Achteruitrijcamera
  • Co Pilot Pakket
  • Comfort Access
  • Telefoonvoorbereiding draadloos opladen

Omschrijving

Kom proefrijden! Al na een paar seconden is er geen enkele twijfel meer: BMW maakt rijden geweldig. Gas geven is er met de elektromotor niet meer bij. Stil snelheid maken wel! Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Maximaal daglicht, royaal uitzicht: het glazen panoramadak zorgt ervoor! Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Bij de uitrusting van deze BMW horen onder meer LED koplampen, BMW M-sportonderstel, adaptief dempingsysteem, sportinterieur, donker getint glas achter en LED-achterlichten. Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in n keer in beeld! Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Geen handmatig gerommel meer; de elektrisch inklapbare trekhaak reageert met een druk op de knop. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. U bent in deze BMW ook voorzien van Harman Kardon-audiosysteem, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning en DAB ontvangst. U geniet nog meer van het rijden met uw BMW omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Het Top Gun-gevoel komt van de head-up display, die alle dashboardinfo in het rijzicht projecteert. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als voetgangersbescherming, City Safety System, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning, bent u steeds veilig onderweg. Vanzelfsprekend leveren wij deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze BMW iX1

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDusseldorp Deventer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 209 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Dusseldorp Deventer

Lochemseweg 2

7214RH Deventer

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
193 reviews · Dusseldorp Deventer, Deventer
Vandaag hebben we onze eerste BMW 1 serie aangeschaft. In eerste instantie twijfelden we nog tussen een volkswagen Golf en een BMW. Dankzij het prettige gesprek met Wouter en een fijne proefrit waren we er al snel uit: het werd de BMW. We willen graag onze waardering uitspreken voor de uitstekende begeleiding door Wouter. Vanaf het eerste moment nam hij alle tijd voor ons, dacht hij met ons mee en beantwoorde hij al onze vragen op een duidelijke en vriendelijke manier. De aflevering van de auto was een bijzonder moment en verliep tot in de puntjes verzorgd. We zijn ontzettend blij met onze prachtige BMW 1 serie, en kijken uit naar heel veel mooie en veilige kilometers. Wouter bedankt voor de fijne service en de prettige ervaring! Michel & Astrid

Michel S.

Vriendelijk personeel wat goed communiceert. Geweest voor een terugroepactie. Snel geholpen en ook de koffie was lekker. Top geregeld!

Jasper B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
193 reviews · Dusseldorp Deventer, Deventer
Vandaag hebben we onze eerste BMW 1 serie aangeschaft. In eerste instantie twijfelden we nog tussen een volkswagen Golf en een BMW. Dankzij het prettige gesprek met Wouter en een fijne proefrit waren we er al snel uit: het werd de BMW. We willen graag onze waardering uitspreken voor de uitstekende begeleiding door Wouter. Vanaf het eerste moment nam hij alle tijd voor ons, dacht hij met ons mee en beantwoorde hij al onze vragen op een duidelijke en vriendelijke manier. De aflevering van de auto was een bijzonder moment en verliep tot in de puntjes verzorgd. We zijn ontzettend blij met onze prachtige BMW 1 serie, en kijken uit naar heel veel mooie en veilige kilometers. Wouter bedankt voor de fijne service en de prettige ervaring! Michel & Astrid

Michel S.

Vriendelijk personeel wat goed communiceert. Geweest voor een terugroepactie. Snel geholpen en ook de koffie was lekker. Top geregeld!

Jasper B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze BMW iX1

Wat kost de BMW iX1 2026 bij Dusseldorp Deventer?

Deze BMW iX1 uit 2026 staat te koop voor € 64.733 bij Dusseldorp Deventer in Deventer. De kilometerstand bedraagt 4.000 km.

Hoeveel kilometer heeft deze BMW iX1 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 4.000 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Dusseldorp Deventer in Deventer.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BMW iX1?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BMW iX1 € 1.372 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 64.733 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de BMW iX1 2026 een elektrische auto?

Ja, deze BMW iX1 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 64.733 bij Dusseldorp Deventer in Deventer.