“Een hele mooie Opel grandland x gekocht bij Jan Goede service en afhandeling bij breider automotive”
Rene
xDrive20i High Executive Pano
Nieuwprijs €68.088 — 66% lager (€45.138 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 460/mnd — vergelijk autoleningen
BMW X3 xDrive20i High Executive Pano uit 2018, 184 pk, tellerstand 144.207 km, benzine, automaat. APK geldig tot 27 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Vergeleken met 55 vergelijkbare BMW X3 occasions, gecorrigeerd naar kilometerstand, uitrusting en vermogen
Deze auto staat op € 22.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie. De nauwkeurigheid geeft aan hoe goed het vergelijkbare aanbod op deze auto aansluit.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 460 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 22.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €424/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
BMW staat al jaren bekend om de rij-eigenschappen en de premium afwerking, maar met de X3 serie G01 hebben ze zichzelf echt overtroffen! Wat rijdt deze auto geweldig! de directe stuur eigenschappen maken deze auto uniek in zijn klasse! Ook is deze BMW X3 2.0i XDrive is voorzien van een sterke maar bovenal zuinige benzine motor! Wat een snelle, goed rijdende auto hebben ze hier van gemaakt! BMW maakt haar slogan "Freude am fahren" meer dan waar! Deze BMW is altijd DEALER onderhouden, en is helemaal up to date Alle onderhoudsbeurten zijn stipt uitgevoerd en net als de auto zelf verkeerd de techniek in absolute toptoestand. De volgende onderhoudsbeurt heeft deze BMW pas nodig over ca 20.000km, het laatste onderhoud is uitgevoerd bij de dealer in juni 2026 bij een kilometerstand van 137.365 km De auto zal worden geleverd met een nieuwe APK. helemaal klaar voor de komende sportieve kilometers! Deze BMW is met zorg samengesteld en gereden, dat is aan alles te merken, hier staat een hele nette auto! Wanneer je een rondje om de auto loopt valt direct op hoe netjes deze auto erbij staat. Geen krassen of deuken te bekennen, en ook het interieur is in super nette staat! Voor wat betreft de uitrusting kunnen we hier kort over zijn, deze X3 is voorzien van de luxe en comfort zoals je verwacht van een auto in deze klasse. Het High Executive pakket geeft de goede uitstraling aan de auto in combinatie met de originele BMW 19" Lichtmetalen velgen. De eerste eigenaar heeft gekozen voor de allermooiste opties op deze BMW. Zo is de auto voorzien van een glazen panoramadak.. lederen bekleding met elektronisch verwarmbare stoelen voor.. De goed zittende stoelen, Professional Navigatie en de Parkeersensoren voor & achter met camera en automatisch inparkeersysteem maken het geheel helemaal af. Wanneer je in de auto stapt valt direct het enorme kwaliteitsniveau van deze X serie op. De gebruikte materialen zijn van werkelijke topkwaliteit en passen naadloos bij elkaar. De knopjes en bedieningen hebben allemaal dezelfde "touch and feel" en al rijdend in de auto valt de afwezigheid van bijgeluiden gewoon op! Wat is dit een comfortabele reisauto! de 184 pk benzine aangedreven motor doet geruisloos zijn werk, maar is meer dan krachtig genoeg voor een snelle tussenacceleratie. Dit allemaal tegen een uiterst laag brandstof verbruik van gemiddeld 1:13 hier heeft u direct het voordeel van de moderne techniek auto te pakken! Mocht u vragen hebben over deze geweldige auto, dan ben ik bereikbaar op mijn GSM nummer 06 1542 9461 of via mijn email adres Ik kijk uit naar uw reactie... Met vriendelijke groet, Jan Breider