Carado T 447 Automaat Heel Netjes uit 2021, 140 pk, tellerstand 92.500 km, diesel, automaat. APK geldig tot 7 juli 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2021
Kilometerstand
92.500 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Camper
Kleur
Wit
Motor & prestaties
5
Vermogen
140 pk (103 kW)
Cilinderinhoud
2287 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
9
Topsnelheid
145 km/h
Indeling & inrichting
7
Slaapplaatsen
4
Bedtype
2 aparte bedden
Indeling zit
L-zit
Keuken
Middenkeuken
Toilet
Cassettetoilet
Verwarming
Ringverwarming
Opbouwlengte
7.400 mm
Afmetingen
2
Lengte
7.400 mm
Breedte
2.320 mm
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
12 l/100km
CO₂-uitstoot
315 g/km
Emissieklasse
Euro 6
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
3.124 kg
Max. toelaatbaar gewicht
3.500 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
20 mei 2021
1e tenaamstelling NL
10 januari 2023
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
7 juli 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
10 mei 2016
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 57.317
BPM
€ 13.824
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Carado T 447
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €1.034/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Boiler
✓Gascomfoor (3)
✓Koelkast
✓Vriesvak
✓Afvalwatertank (vast)
✓Cassettetoilet
✓Douche
✓Schoonwatertank (vast)
✓Toilet/Wasruimte
✓Schotel
✓Televisie
✓Televisiebeugel
Omschrijving
Zorgeloos kopen bij Noorderzon Campers
Deze camper wordt momenteel nog verhuurd en hij is na het huurseizoen beschikbaar. Tussentijds bezichtigen is regelmatig mogelijk (op afspraak).
U koopt bij ons met duidelijke afspraken, uitgebreide garanties, een transparant verhaal en zonder afleverkosten. Zo weet u precies waar u aan toe bent.
Koopt u een camper uit onze huurvloot voordat het huurseizoen is afgelopen? Dan spreken we altijd af dat u de camper kunt bekijken voordat we hem voor u klaar gaan maken. Is de camper dan niet in gewenste staat, dan kunt u altijd kosteloos annuleren. Zonder gedoe en zonder discussie.
Levering:
- Camper is beschikbaar per: einde huurseizoen
- Normale prijs: 57.950 euro (inruil mogelijk)
- Zonder inruil: 55.950 euro
- Marge
Onderhoudsstatus:
Nieuwe distributieriem: niet nodig
Nieuwe banden: niet nodig
Beurt: conform onderhoudsschema
Campercheck: inclusief
Updates: tegen meerprijs mogelijk (indien van toepassing bij bijvoorbeeld schotel, navigatiesysteem, TV etc)
Bijzonderheden:
Hagelschade: nee
Overige schades: nee
Rookvrij: ja
Bij aanschaf van deze camper zullen we er alles aan doen om van u ook een fan van Noorderzon Campers te maken.
We bieden daarom:
- Fabrieksgarantie tot 24 maanden na eerste toelating
- 12 maanden BOVAG garantie (met een maximum van 20.000km)
- Twee jaar gratis onderhoud van het camperdeel (2x jaarlijkse vochtmeting en 1x campercheck na 2 jaar)
- Duidelijk en eerlijk advies bij aanschaf
- Geen afleverkosten of rijklaarmaakkosten
- Uitleg bij levering en uitstekende service bij vragen of problemen
- Garantiezaken kunnen vaak afgehandeld worden bij één van onze servicepunten
- Scherpe prijzen voor het opbouwen van eventuele extra's of het maken van aanpassingen
- Afhandeling van fabrieksgarantiezaken voor Sunlight, Crosscamp en Dethleffs (ook indien elders gekocht)
Werkelijke gewicht:
Het gewicht van deze camper inclusief de aanwezige opties is: 3124 kg.
Het gewicht is exclusief bestuurder en met ongeveer een volle dieseltank.
Deze weging is gedaan met een gekalibreerd weegsysteem.
We hebben deze weging gedaan, omdat de gewichten die geregistreerd zijn bij de RDW niet altijd betrouwbaar zijn
Financiering:
Bij aanschaf van een nieuwe of gebruikte camper is het mogelijk om een (gedeeltelijke) financiering af te sluiten via de Erwin Hymer Group.
Reken eenvoudig online uit wat uw mogelijkheden zijn via de onderstaande link:
https://aanvragen.findio.nl/
Contact:
Bel met Haye, Geert of Jan-Maarten: 0561-700 205
Kopen met verhuur mogelijk, voor meer informatie kijk op:
http://noorderzon-campers.nl/verhuurbemiddeling/
GRATIS E-boek - 10 Tips bij het Kopen van een Campers
Dit E-book geeft 10 nuttige tips waar je aan moet denken bij het kopen van een camper.
http://noorderzon-campers.nl/gratis-e-book-tips-camper-kopen/
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Carado T 447
“Noorderzon campers, een geweldig bedrijf. Goede communicatie voor aankoop van een nieuwe camper. Service is zeer goed. Tijdens onze vakantie kregen we motor storing, na overleg konden we er mee doorrijden. Na vakantie de motor uitgelezen en er is een nieuwe gloeibougies ingekomen. De kosten waren voor Noorderzon. Wij zijn erg tevreden over Noorderzon campers.”
Dany (.
“Vanmiddag bij Noorderzon Campers langs geweest.
Sinds februari 2026 een Sunlight Camper van 2015, deze gekocht bij iemand anders maar omdat we wat vragen hadden en kleine onderdelen zochten even langs Wolvega gereden. Erg vriendelijk geholpen door een van de verkopers en daarna doorverwezen naar balie werkplaats. Ook hier erg vriendelijk ontvangen en zeer goed geholpen met de kleine onderdeeltjes die wij zochten.
Geeft een erg goed vertrouwen en komen zeker terug.
Rens en Nies van der Kooi.”
Nies K.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
353 reviews · Noorderzon Campers, Wolvega
“Noorderzon campers, een geweldig bedrijf. Goede communicatie voor aankoop van een nieuwe camper. Service is zeer goed. Tijdens onze vakantie kregen we motor storing, na overleg konden we er mee doorrijden. Na vakantie de motor uitgelezen en er is een nieuwe gloeibougies ingekomen. De kosten waren voor Noorderzon. Wij zijn erg tevreden over Noorderzon campers.”
Dany (.
“Vanmiddag bij Noorderzon Campers langs geweest.
Sinds februari 2026 een Sunlight Camper van 2015, deze gekocht bij iemand anders maar omdat we wat vragen hadden en kleine onderdelen zochten even langs Wolvega gereden. Erg vriendelijk geholpen door een van de verkopers en daarna doorverwezen naar balie werkplaats. Ook hier erg vriendelijk ontvangen en zeer goed geholpen met de kleine onderdeeltjes die wij zochten.
Geeft een erg goed vertrouwen en komen zeker terug.
Rens en Nies van der Kooi.”
Nies K.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Carado T 447
Wat kost de Carado T 447 2021 bij Noorderzon Campers?
Deze Carado T 447 uit 2021 staat te koop voor € 55.950 bij Noorderzon Campers in Wolvega. De kilometerstand bedraagt 92.500 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Carado T 447 uit 2021?
Dit exemplaar heeft 92.500 km op de teller en is aangeboden als diesel met automatische versnellingsbak bij Noorderzon Campers in Wolvega.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Carado T 447?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Carado T 447 € 1.186 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 55.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.