Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsChallengerChallenger Mageo

Challenger Mageo (2007)

107

€ 32.875

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (apr 2026)
  • 2007
  • 113.424 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Half integraal
  • Wit

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDuijndam Delft Campers
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Challenger Mageo 107 uit 2007, 130 pk, tellerstand 113.424 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 9 april 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
113.424 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Half integraal
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
130 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
2287 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6

Indeling & inrichting

Slaapplaatsen
2
Bedtype
Frans bed
Indeling zit
Rondzit
Keuken
Middenkeuken
Toilet
Cassettetoilet
Verwarming
Ringverwarming
Chassis
Fiat
Opbouwlengte
6.800 mm

Afmetingen

Lengte
6.800 mm
Breedte
2.250 mm
Hoogte
2.800 mm

Verbruik & milieu

Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
6
Massa
2.955 kg
Max. toelaatbaar gewicht
3.500 kg

Historie & RDW

1e toelating
3 september 2007
1e tenaamstelling NL
9 april 2014
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
9 april 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
26 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 7.647

Verzekering voor deze Challenger Mageo

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • Bagageruimte
  • Buitenlamp
  • Dakluik
  • Dakluik groot
  • Dakluik heki
  • Deurraam
  • Fietsendrager achter
  • Fietsenrek
  • Hagelbestendig dak
  • Hordeur
  • Leeslampjes
  • Luifel

Omschrijving

Deze praktische Challenger Mageo is gebouwd in het jaar 2007. De camper heeft een lengte van 6 meter 80, mag worden bestuurd met een B-rijbewijs en biedt een slaapplaats aan 2 personen. U hoeft zich dankzij het hagelbestendige dak van deze Challenger camper geen zorgen te maken over hagelschade. Er is tevens een handig fietsenrek aanwezig, zodat u uw fietsen eenvoudig kunt meenemen. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar. De Fiat-onderbouw wordt aangedreven door een goede dieselmotor met handmatige versnelling. De Fiat is ondermeer uitgerust met draaibare stoelen, een achteruitrijcamera, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, cabineverduistering, stuurbekrachtiging en elektrisch bedienbare spiegels. De camper heeft een gezellige rondzit die u ook om kunt bouwen tot slaapplaats. De middenkeuken, waar de camper over beschikt, is onder meer voorzien van een 3-pits kooktoestel, spoelbak en kraan. Er is een boiler aanwezig, die u van warm water voorziet. Om uw etenswaren op te bergen is er een koelkast met vriescompartiment ingebouwd. De camper is uitgerust met een Frans bed, een in de lengte geplaatst tweepersoons bed. De badkamer biedt gelegenheid om u aan de wastafel op te frissen en er is tevens een cassettetoilet. Er is bovendien een doucheruimte in de camper, zodat u van uw eigen douche gebruik kunt maken. De warme lucht wordt verspreid door luchtkanalen voor een efficiënte verwarming. Kijken naar uw favoriete programma's of luisteren naar heerlijke muziek wordt mogelijk gemaakt door de ingebouwde audio-installatie en de aanwezige televisie. In deze camper is ook een hordeur ingebouwd. Daardoor zult u in deze camper veel minder last van insecten hebben. Besparen op het energieverbruik en dus kosten? Dat kan met de aanwezige zonnepanelen. De afwerking van deze volwaardige camper wordt verder mede bepaald door de vaste afvalwatertank, de leeslampjes, de televisiebeugel, de buitenlamp en de gaslekdetector. Past deze Challenger Mageo helemaal bij uw vakantieplannen? Deze Youngtimer ziet er nog keurig netjes uit voor zijn leeftijd. Natuurlijk zijn er kleine plekjes op de lak zichtbaar, maar van binnen ziet de wagen er nog super netjes uit. Voorzien van een ruime zitgedeelte met heerlijke kussens. Ook bij het bed veel ruimte door de bedindeling (fransbed) met naast gelegen het badkamer gedeelte. Wagen is voorzien van een dakventilator boven het bed en u hoeft zich geen zorgen temaken over uw gasvoorraad. Gewoon makkelijk tanken met de ingebouwde LPG installatie. Achterop een handmatig bediende fietslift om te zorgen dat u niet hoog hoeft te tillen. Kortom een hele leuke wagen om het camper avontuur mee aan te vangen.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Challenger Mageo

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDuijndam Delft Campers
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Duijndam Delft Campers

Vulcanusweg 275

2624 AV Delft

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
447 reviews · Duijndam Delft Campers, Delft
Prachtige zaak met heel mooi assortiment aan campers. Wij werden heel vriendelijk en goed geholpen in een zoektocht naar een nieuwe buscamper.

Sjoerd K.

Half jaar geleden hier een camper gekocht. Zeer vriendelijk geholpen en ook voor de aflevering namen ze uitgebreid de tijd.

IB J.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
447 reviews · Duijndam Delft Campers, Delft
Prachtige zaak met heel mooi assortiment aan campers. Wij werden heel vriendelijk en goed geholpen in een zoektocht naar een nieuwe buscamper.

Sjoerd K.

Half jaar geleden hier een camper gekocht. Zeer vriendelijk geholpen en ook voor de aflevering namen ze uitgebreid de tijd.

IB J.

Veelgestelde vragen over deze Challenger Mageo

Wat kost de Challenger Mageo 2007 bij Duijndam Delft Campers?

Deze Challenger Mageo uit 2007 staat te koop voor € 32.875 bij Duijndam Delft Campers in Delft. De kilometerstand bedraagt 113.424 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Challenger Mageo uit 2007?

Dit exemplaar heeft 113.424 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakelde versnellingsbak bij Duijndam Delft Campers in Delft.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Challenger Mageo?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Challenger Mageo € 697 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 32.875 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.