Citroën C1 1.0-12V R-SPORT uit 2008, 68 pk, 0–100 km/u in 13,7 s, tellerstand 177.387 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 augustus 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
177.387 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit
Motor & prestaties
7
Vermogen
68 pk (50 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.7 s
Topsnelheid
157 km/h
Tankinhoud
35 l
Afmetingen
1
Wielbasis
2.340 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,6 l/100km
CO₂-uitstoot
108 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
8
Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
780 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.190 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
DarkGray
Laksoort
Basis
Aantal sleutels
2
Historie & RDW
7
1e toelating
4 november 2008
1e tenaamstelling NL
1 september 2021
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
30 augustus 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
13 oktober 2026
Prijs & fiscaal
3
BPM
€ 433
Bijtellingspercentage
35%
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Citroën C1
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Airco
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Apple carplay
✓bestuurdersairbag
✓bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale deurvergrendeling afstandbediend
✓elektronische remkrachtverdeling
✓passagiersairbag
✓radio-CD/MP3 speler
✓speciale kleur
✓stuurbekrachtiging
Omschrijving
Wij zijn een Bosch Car Service aangesloten bedrijf, wat al vele jaren actief is in de autobranche en zich gespecialiseerd heeft in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s waarbij vanzelfsprekend inruil van uw auto ook mogelijk is.
Bij Bosch Car Service Vos kunt u ook terecht voor reparaties, onderhoud en apk van alle merken.
Wij zijn BOVAG erkend en aangesloten bij stichting de nationale autopas (NAP), kortom een vertrouwd adres voor de aanschaf van uw ‘nieuwe’ occasion.
Vos Autotrading heeft voor U altijd een divers aanbod van occasions. Is uw interesse gewekt in een van onze auto’s komt u dan gerust langs voor een vrijblijvende bezichtiging en proefrit. De koffie staat klaar. Het kan zo zijn dat de auto die u zoekt er op dit moment niet tussen staat. Laat het ons weten en wij gaan op zoek naar de auto van uw wensen. Meestal hebben wij binnen een week een gepaste auto voor u gevonden. Wij beschikken over uitstekende contacten in de autowereld. Zowel bij gerenommeerde universele als dealer bedrijven in Nederland of daarbuiten putten wij uit een groot aanbod auto’s.
Alle auto’s die door ons geleverd worden onderwerpen wij aan een grondige technische inspectie en controleren het verleden en herkomst. Een gecontroleerde gegarandeerde kilometerstand is uiteraard een van onze standaard zekerheden.
Om uw nieuw aangeschafte auto volledig naar uw wens afgeleverd te krijgen bieden wij (optioneel) afleverpakketten aan.
“Een paar maanden geleden heb ik een auto gekocht bij Vos Autotechniek. Het contact was heel vriendelijk, duidelijk en transparant vanaf begin tot eind. Super tevreden met mijn aankoop, prijs/kwaliteit verhouding is perfect. De auto was tijdens de proefrit al merkbaar goed in orde, op enkele kleine details na. Direct hebben ze die kleine details in orde gemaakt. Gevoel was heel goed bij het kopen, en maanden later nog steeds heel tevreden. Ik zou hier met een gerust hart zó weer een auto kopen! Echt een aanrader!”
Robin B.
“Ik heb hier een Toyota Avensis gekocht. Zeker niet meer de jongste maar goede auto. Professioneel bedrijf, vriendelijke mensen. Mét gecontroleerde KM-stand en onderhoudshistorie. Aanrader.”
berry S.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
163 reviews · Vos Autotrading, Goor
“Een paar maanden geleden heb ik een auto gekocht bij Vos Autotechniek. Het contact was heel vriendelijk, duidelijk en transparant vanaf begin tot eind. Super tevreden met mijn aankoop, prijs/kwaliteit verhouding is perfect. De auto was tijdens de proefrit al merkbaar goed in orde, op enkele kleine details na. Direct hebben ze die kleine details in orde gemaakt. Gevoel was heel goed bij het kopen, en maanden later nog steeds heel tevreden. Ik zou hier met een gerust hart zó weer een auto kopen! Echt een aanrader!”
Robin B.
“Ik heb hier een Toyota Avensis gekocht. Zeker niet meer de jongste maar goede auto. Professioneel bedrijf, vriendelijke mensen. Mét gecontroleerde KM-stand en onderhoudshistorie. Aanrader.”
berry S.
Veelgestelde vragen over deze Citroën C1
Wat kost de Citroën C1 2008 bij Vos Autotrading?
Deze Citroën C1 uit 2008 staat te koop voor € 2.750 bij Vos Autotrading in Goor. De kilometerstand bedraagt 177.387 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C1 uit 2008?
Dit exemplaar heeft 177.387 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Vos Autotrading in Goor.