RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 316 vergelijkbare occasions
Specificaties
Citroën C3 1.2 Turbo 100pk Max uit 2025, 101 pk, 0–100 km/u in 11,6 s, tellerstand 5.644 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 29 juli 2029, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
5.644 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit
Motor & prestaties
9
Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
11.6 s
Koppel
205 Nm
Topsnelheid
183 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
45 l
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5,7 l/100km
CO₂-uitstoot
128 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 EA
Uitvoering & afwerking
3
Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.126 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
29 juli 2025
1e tenaamstelling NL
29 juli 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
29 juli 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
20 april 2026
Prijs & fiscaal
5
Fiscale waarde
€ 25.270
BPM
€ 7.234
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 316 vergelijkbare Citroën C3 occasions
↓ 12% onder marktprijs
€ 22.450 Laag€ 26.125 Mediaan€ 27.370 Hoog
Deze auto staat op € 22.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €282/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €6.624 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓17" lichtmetalen velgen met 'Atacamite' banden
✓6 airbags (bestuurder + passagier / zij-airbags voor / gordijnairbags voor en achter)
✓Achterlampen met 3D LED-verlichting
✓Achterspoiler
✓Achteruitrijcamera
✓Active Lane Departure Warning System
✓Active Safety Brake
✓Advanced Comfort Seats
✓Airco
✓Automatisch dimmende binnenspiegel
✓Automatische lichtsensor
✓Automatische regensensor
Omschrijving
Deze Citroën C3 1.2 Turbo 100pk Max-uitvoering is een ideale combinatie van stijl, comfort en rijplezier. De krachtige en zuinige turbomotor zorgt voor vlotte prestaties, terwijl de C3 dankzij zijn compacte formaat bijzonder wendbaar is in de stad en comfortabel op de snelweg.
De Max-uitvoering is rijk uitgerust en biedt een modern interieur met een overzichtelijk touchscreen infotainmentsysteem, Apple CarPlay en Android Auto, climate control en diverse rijhulpsystemen. De comfortabele stoelen en het prettige onderstel zorgen ervoor dat elke rit ontspannen verloopt.
Het Wassink Zekerheidspakket plus 12 / SPOTICAR Advanced omvat naast resterende fabrieksgarantie *:
12 maanden garantie met NL dekking
Checklist volgens Merkdealer standaards
Bekende onderhoudshistorie
Gebruik van originele onderdelen met garantie
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
Uitgebreide poetsbeurt
APK keuring
Pech service 24/7 NL
Navigatie Update (Uitsluitend van de merken binnen de Wassink Autogroep, te weten Stellantis, Ford en KIA)
*Beperking tot motorinhoud van 1500 CC, maximaal 150.000 km en 7 jaar oud
Heeft de auto van uw keuze een motorinhoud groter dan 1500CC en is deze ouder dan 7 jaar informeer dan naar de mogelijkheden bij onze verkopers
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
“Ik kwam letterlijk vrijdag om 16:00 met het probleem dat het dak van mijn cabrio niet wou sluiten. Zonder gedoe kwamen de mannen mij gelijk helpen en ik kreeg geen moeilijke vragen. Als ze me niet hadden geholpen dan had mijn auto het hele weekend met een open dak hier op de parkeerplaats moeten staan. En misschien wel in de regen. Grote dank voor deze mannen!!”
donny D.
“Tijdens paas show zijn mijn broer en ik in Wassink Autogroep Arnhem naar occasions weze kijken. We hoefden niet naar andere auto's te kijken want toen wij een Toyota Yaris Hybrid zagen waren we meteen verkocht. Erwin van Mourik kwam naar ons toe, vriendelijk en behulpzaam heeft hij ons toegelicht over de auto. Dankjewel, Erwin, voor je eerlijkheid en al je hulp bij het leveren van de Toyota Yaris. We er zijn super super blij mee. En ik heb veel rijplezier!! 👍”
“Ik kwam letterlijk vrijdag om 16:00 met het probleem dat het dak van mijn cabrio niet wou sluiten. Zonder gedoe kwamen de mannen mij gelijk helpen en ik kreeg geen moeilijke vragen. Als ze me niet hadden geholpen dan had mijn auto het hele weekend met een open dak hier op de parkeerplaats moeten staan. En misschien wel in de regen. Grote dank voor deze mannen!!”
donny D.
“Tijdens paas show zijn mijn broer en ik in Wassink Autogroep Arnhem naar occasions weze kijken. We hoefden niet naar andere auto's te kijken want toen wij een Toyota Yaris Hybrid zagen waren we meteen verkocht. Erwin van Mourik kwam naar ons toe, vriendelijk en behulpzaam heeft hij ons toegelicht over de auto. Dankjewel, Erwin, voor je eerlijkheid en al je hulp bij het leveren van de Toyota Yaris. We er zijn super super blij mee. En ik heb veel rijplezier!! 👍”
Ines G.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Citroën C3
Wat kost de Citroën C3 2025 bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën?
Deze Citroën C3 uit 2025 staat te koop voor € 22.900 bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën in Arnhem. De kilometerstand bedraagt 5.644 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën C3 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 5.644 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën in Arnhem.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën C3?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën C3 € 485 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.