“Prima garage ze zeggen 100% elkaar in de ogen kunnen kijken ,het vertrouwen wat mij betreft is zeer hoog en ze hebben prima vaklui ook is er altijd koffie of een stuk fruit.Dus gaan met die banaan.”
Henk K.
Nieuwprijs €18.280 — 62% lager (€11.330 besparing t.o.v. nieuw)
Citroën C4 Cactus uit 2015, 82 pk, 0–100 km/u in 12 s, tellerstand 148.760 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 18 maart 2027.
Gebaseerd op 13 vergelijkbare Citroën C4 Cactus occasions
Deze auto staat op € 6.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €224/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Laat u niets wijsmaken, deze Citroen C4 Cactus biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2015 heeft 147000 kilometer gelopen. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een pittige benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroen C4 Cactus samen. Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.