Dealer gecontroleerdAutocentrum Van Vliet Woerden | Botnische Golf
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Citroën ë-C3 Aircross Plus 113pk Extended Range 54 kWh Parkeercamera uit 2026, 112 pk, 0–100 km/u in 13,6 s, 394 km elektrische actieradius, tellerstand 500 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 28 maart 2030, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
500 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
BLACK PEARL PAINT
Motor & prestaties
4
Vermogen
112 pk (83 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
13.6 s
Koppel
125 Nm
Elektrisch
4
Accucapaciteit
54 kWh
Elektrische actieradius
394 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Elektriciteitsverbruik
16 kWh/100km
Verbruik & milieu
2
Energielabel
A
Emissieklasse
AX
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.507 kg
Bekleding
Stof
Historie & RDW
5
1e toelating
28 maart 2026
1e tenaamstelling NL
28 maart 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
28 maart 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 31.994
BPM
€ 687
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €487/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€487/mnd
Bijtelling netto
€180/mnd
Totaal
€667/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.
Verwachte SoH
2027
98.4%
2029
95.2%
2031
92%
⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).
Uitrusting & opties
✓Apple Carplay/Android Auto
✓electronic climate controle
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓achteruitrijcamera
✓adaptief demping systeem
✓afwijkende dakkleur
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓armsteun voor
✓audio installatie
✓automatische snelheids begrenzing
✓Autonomous Emergency Braking
Omschrijving
Dit betreft een demonstratievoertuig. Bel naar 0348-486060 voor de actuele kilometerstand en beschikbaarheid!Welkom bij Autocentrum Van Vliet Woerden | Botnische GolfAutocentrum Van Vliet is onderdeel van Van Vliet Autogroep. Met 10 vestigingen zijn wij het enige autobedrijf in het Groene Hart met bijna 150 jaar ervaring. Een toonaangevend familiebedrijf dat particulieren en bedrijven helpt om vertrouwd vooruit te gaan. Op de weg én in het leven. Bij ons kun je een nieuwe of tweedehands personen- en bedrijfswagen kopen of leasen. Als officieel dealer van Opel, Peugeot, Citroën, Kia, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Jeep en Leapmotor. Wij verzorgen onderhoud, reparatie en herstellen schade als dat nodig is. Daarnaast zijn we Eurorepar Car Service Partner, waardoor we merkonafhankelijk onderhoud en reparaties aanbieden. Ook richten we bedrijfswagens in en hebben we een onderdelenservice. Kortom, wij zijn een full-service autobedrijf en staan voor je klaar.Voor vragen, meer informatie of het plannen van een afspraak kun je ons altijd bellen op 0348 - 48 60 60 of stuur een e-mail naar verkoopwoerdenbotnischegolf@autocentrumvanvliet.nl.Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, specificaties, opties en uitrustingsniveaus zijn altijd onder voorbehoud. Wij adviseren je daarom om zaken die voor jouw van invloed zijn op je aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën ë-C3
“Enige tijd geleden heb ik hier een mooie Peugeot e2008 gekocht. Zeer vriendelijke medewerkers.
Helaas trad er na een paar maanden een probleem op. Meteen werd er vervangend vervoer geregeld en de rekening van de reparatie werd door Van Vliet geregeld met het autobedrijf waar de Peugeot gerepareerd is. Hoe vervelend de situatie voor mij ook was: Topservice van Van Vliet!”
Linda H.
“Uitstekend geholpen bij de aankoop van onze nieuwe auto. Het personeel was vriendelijk, deskundig en nam de tijd om ons goed te adviseren. Een fijne ervaring!”
“Enige tijd geleden heb ik hier een mooie Peugeot e2008 gekocht. Zeer vriendelijke medewerkers.
Helaas trad er na een paar maanden een probleem op. Meteen werd er vervangend vervoer geregeld en de rekening van de reparatie werd door Van Vliet geregeld met het autobedrijf waar de Peugeot gerepareerd is. Hoe vervelend de situatie voor mij ook was: Topservice van Van Vliet!”
Linda H.
“Uitstekend geholpen bij de aankoop van onze nieuwe auto. Het personeel was vriendelijk, deskundig en nam de tijd om ons goed te adviseren. Een fijne ervaring!”
Gerrit W.
Veelgestelde vragen over deze Citroën ë-C3
Wat kost de Citroën ë-C3 2026 bij Autocentrum Van Vliet Woerden | Botnische Golf?
Deze Citroën ë-C3 uit 2026 staat te koop voor € 31.890 bij Autocentrum Van Vliet Woerden | Botnische Golf in Woerden. De kilometerstand bedraagt 500 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Citroën ë-C3 uit 2026?
Dit exemplaar heeft 500 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Autocentrum Van Vliet Woerden | Botnische Golf in Woerden.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën ë-C3?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën ë-C3 € 676 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 31.890 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Is de Citroën ë-C3 2026 een elektrische auto?
Ja, deze Citroën ë-C3 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 31.890 bij Autocentrum Van Vliet Woerden | Botnische Golf in Woerden.