Citroën E (2024)
jumpy xl l3 75kwh rolstoelauto rolstoelbus 7 persoons met bodemverlaging
ⓘ Prijsopbouw
Totaal incl. BTW: €34.500
Nieuwprijs €42.958 — 20% lager (€8.458 besparing t.o.v. nieuw)
Totaal incl. BTW: €34.500
- 2024
- 105.656 km
- Elektrisch
- Automaat
- Personenbus
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdAuto de Bruin Nieuwerkerk aan den IJssel
Specificaties
Citroën E jumpy xl l3 75kwh rolstoelauto rolstoelbus 7 persoons met bodemverlaging uit 2024, 122 pk, tellerstand 105.656 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 15 december 2024.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2024
- Kilometerstand
- 105.656 km
- Brandstof
- Elektrisch
- Transmissie
- Automaat
- Carrosserie
- Personenbus
Motor & prestaties
- Vermogen
- 122 pk (90 kW)
- Cilinderinhoud
- 1997 cc
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal versnellingen
- 8
- Topsnelheid
- 130 km/h
Verbruik & milieu
- CO₂-uitstoot
- 196 g/km
- Emissieklasse
- EURO 6 AO
Uitvoering & afwerking
- Zitplaatsen
- 3
- Massa
- 1.745 kg
Historie & RDW
- 1e toelating
- 4 juli 2024
- 1e tenaamstelling NL
- 5 augustus 2026
- Geïmporteerd
- Ja
- APK geldig tot
- 15 december 2024
- Tellerstandoordeel
- Geen oordeel
- Aangeboden op
- 9 augustus 2026
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 42.958
- BPM
- € 10.413
- BTW/Marge
- BTW
- Prijs
- Incl. BTW
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €468/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €468/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €5.702 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
- Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
- Eigen lease-specialist die jouw branche kent
- Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
- ✓Achterstoelen uitneembaar
- ✓Achteruitrijcamera
- ✓airco automatisch
- ✓Airco separaat achter
- ✓Apple Carplay/Android Auto
- ✓Armsteun voor
- ✓Audio installatie premium
- ✓Bandenspanningscontrolesysteem
- ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
- ✓Bluetooth
- ✓Brake Assist System
- ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Omschrijving
Lees meer over deze Citroën Fabrikant: Autodebruin.nl 1e Tochtweg 2 2913LP NIEUWERKERK AD IJSSEL, NL 0180312484 http://www.autodebruin.nl info@autodebruin.nl De e-Spacetourer als rolstoeltoegankelijk voertuig / Fahrzeug mit heckausschnitt - Auffahrrampe AMF-Bruns realiseert de eerste rolstoeltoegankelijke ombouw voor 7 personen + 1 rolstoelplaats . Deze e-Spacetourer XL met het grote accupakket (75 kWh) is perfect omgebouwd tot een voertuig met een uitsparing aan de achterkant en een oprijplaat. Hiermee is de e-Spacetourer makkelijk toegankelijk voor een rolstoel met ruime passagiersruimte , Uitgerust met een mooie ruime bodemverlaging met lichtgewicht oprijplaat en een 4-punts roelstoel-fixeersysteem waardoor veilig en comfortabel vervoer van rolstoel mogelijk is De aanwezigheid van een oprijplaat met doorklapmogelijkheid zorgt ervoor dat in een handomdraai een vlakke laadvloer kan worden gerealiseerd op het moment dat er geen rolstoel meegaat .Dit is de scherpe internet meeneemprijs Inclusief BTW Ook bieden wij de mogelijkheid van gespreide betaling in samen werking met de grootste autofinancier van Nederland - ook kunnen wij als service u helpen met uw autoverzekering , Wilt U Zelf bepalen wat u wilt betalen per maand kijk dan op de website van www.autodebruin.nl bij de knop /Financiering . Innovatieve toptechniek en een uitgesproken karakter. De e-Spacetourer is een onderscheidende auto met een elektrische aandrijflijn. Stil en stevig optrekken zonder extra uitstoot? De elektromotor zorgt ervoor ! 75 Kwh Batterij ! KOSTEN RIJKLAAR MAKEN INCL AFLEVERINGS BEURT € 995,- Al onze verkopen zijn gebaseerd op business to business (B2B) zonder garantie , 1 Hoofdsleutel , Particuliere verkoop is uiteraard mogelijk, vraag naar de mogelijkheden , garantie is mogelijk tegen meerprijs vraag naar de mogelijkheden.
