Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsCitroënCitroën ID19

Citroën ID19 (1960)

P

€ 34.950
  • 1960
  • 34.629 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Onbekend

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdOldenzaal Classics
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Citroën ID19 P uit 1960, tellerstand 34.629 km, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1960
Kilometerstand
34.629 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Omschrijving

Eerste serie (1960) Citroën ID19 P in prachtige staat Gerestaureerd, blauw met blauw, omgebouwd tot LHM en zeldzame eerste serie. Franse herkomst ID19P AC 604 Bleu Nuage Prachtig blauw Helanca-interieur Handgeschakelde versnellingsbak met 4 versnellingen Stevige en rechte carrosserie 34,629 kilometer / 21,517 mijl Omgebouwd naar LHM-hydraulica Zeldzaam, 1e serie ID/DS Franse ‘carte grise’ Prachtige nieuwe lak Een Citroën ID19 uit 1960 is op zich al een zeldzaamheid. De Citroën ID/DS was verkrijgbaar in drie series, waarbij de twee latere series (1962-1967 en 1968-1975) tegenwoordig het meest worden gezien. De vroege modellen hebben een aantal prachtige ontwerpkenmerken en eigenaardigheden, en er zijn er niet zo veel van bewaard gebleven. Het is de pure uitstraling zoals die in 1955 voor het eerst werd bedoeld. Deze Citroën is voorzien van het Franse kentekenbewijs (‘carte grise’) van de prefectuur Puy-de-Dôme in Zuid-Frankrijk en werd voor het eerst geregistreerd op 8 april 1960 – hij is nu bijna 66 jaar oud. De auto kwam terecht bij een Citroën-verzamelaar uit Zuid-Duitsland, die hem door een DS-specialist op zorgvuldige wijze heeft laten restaureren en een grondige mechanische revisie heeft laten uitvoeren. Alle carrosseriepanelen zijn in prachtige staat en voorzien van een mooie nieuwe laklaag in AC 604 Bleu Nuage. Alle deuren lijken zeer origineel en nooit gerepareerd; er zijn geen reparatiepanelen ingelast. Hetzelfde geldt voor de spatborden. Alles sluit zeer goed aan, goede paneelvoegen en mooi dun metaal. Het chassis is zeer origineel en lijkt zijn originele satijnzwarte laklaag te hebben! Fabriekskrijtmarkeringen in de motorruimte, mooie originele deurstijlen en een onderstel/vloeren in uitstekende staat. Er is geen eerder laswerk uitgevoerd. Binnenin is het dashboard in prachtige jaren-50-stijl nog in prachtige originele staat. Een knop op het dashboard voor de richtingaanwijzers is een leuk detail. Prachtig blauw Helanca-interieur in uitstekende staat. Or

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Citroën ID19

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdOldenzaal Classics
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Oldenzaal Classics

Enschedesestraat 29

7575 AA Oldenzaal

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
129 reviews · Oldenzaal Classics, Oldenzaal
Mooi bedrijf met prachtige mooie bmws en erg vriendelijk personeel en dikke wagens waar je graag mee voor de dag kunt komen

aalt V.

Mooie bedrijf met vriendelijke en goede personeel. Je wordt goed ontvangen en een leen auto stond al klaar om je weg weer te vervolgen. Einde van de dag staat je auto klaar om opgehaald te worden. Gewoonweg zoals het hoort. Veel succes volgend jaar (2026) en tot de volgende onderhoudsbeurt.

Reza Y.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
129 reviews · Oldenzaal Classics, Oldenzaal
Mooi bedrijf met prachtige mooie bmws en erg vriendelijk personeel en dikke wagens waar je graag mee voor de dag kunt komen

aalt V.

Mooie bedrijf met vriendelijke en goede personeel. Je wordt goed ontvangen en een leen auto stond al klaar om je weg weer te vervolgen. Einde van de dag staat je auto klaar om opgehaald te worden. Gewoonweg zoals het hoort. Veel succes volgend jaar (2026) en tot de volgende onderhoudsbeurt.

Reza Y.

Veelgestelde vragen over deze Citroën ID19

Wat kost de Citroën ID19 1960 bij Oldenzaal Classics?

Deze Citroën ID19 uit 1960 staat te koop voor € 34.950 bij Oldenzaal Classics in Oldenzaal. De kilometerstand bedraagt 34.629 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Citroën ID19 uit 1960?

Dit exemplaar heeft 34.629 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Oldenzaal Classics in Oldenzaal.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Citroën ID19?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Citroën ID19 € 741 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 34.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.