CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Pano Sfeer Camera uit 2022, 245 pk, 0–100 km/u in 7 s, tellerstand 59.712 km, hybride, automaat.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2022
Kilometerstand
59.712 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs metallic
Motor & prestaties
6
Vermogen
245 pk (180 kW)
Cilinderinhoud
1395 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
7 s
Topsnelheid
210 km/h
Verbruik & milieu
1
Verbruik (gecombineerd)
1,5 l/100km
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.601 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart
Aantal sleutels
2
Historie & RDW
3
1e toelating
14 maart 2022
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
24 september 2026
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze CUPRA Formentor
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze CUPRA Formentor
Indicatief € 569 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 28.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €505/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.895 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Airco
✓Airco automatisch
✓Armsteun achter
✓Armsteun voor
✓Audio-navigatie
✓Audio-navigatie full map
✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
✓Binnenspiegel automatisch dimmend
✓Boordcomputer
✓Elektrische ramen
✓Elektronische climate control
✓Hoofdsteunen achter
Omschrijving
Het is een auto die is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar om bovendien uitstekende prestaties neer te zetten. De aandrijving van deze CUPRA wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Heerlijk comfortabel zitten, en genieten van stijlvolle kwaliteit? Deze auto heeft een fraai lederen interieur. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Sportief rijden stelt eisen aan een stevige zitpositie voor rijder en bijrijder. Vandaar de strakke sportstoelen! De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Een heerlijke hoeveelheid daglicht zorgt voor een riant en ruimtelijk effect door het glazen panoramadak. Ook 19 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met de standkachel stelt u vooraf in wanneer de auto opgewarmd voor u klaar moet staan. U hoeft nooit meer te krabben en de koude start behoort tot het verleden. Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de parkeerhulp met achteruitrijcamera zorgt ervoor! Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! Alle audioknoppen letterlijk onder handbereik: dat kan met de audiobediening op het stuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatische airconditioning, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Wilt u meer weten over deze auto?
Afspraak maken (geopend op afspraak)
Wilt u graag meer weten over dit voertuig of wilt u graag langskomen? Dan is dit zeker mogelijk. Wij zijn op afspraak geopend. U kunt ons het beste telefonisch bereiken, maar e-mailen of Whatsappen is natuurlijk ook mogelijk. Wat u het prettigst vindt.
Voor vertrek uw dag limiet wijzigen!
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet voor overmaken MINIMAAL 4 uur van te voren te verhogen en een eventuele identifier mee te nemen om de transactie te kunnen ondertekenen. Bij vrijwel alle banken is het nodig om de limiet minimaal 4 uren van te voren te verhogen ter beveiliging.
Graag vooraf bellen voor een bezichtiging – Zo weet u zeker dat het voertuig beschikbaar is!
FINANCIERING:
De Steiger Auto’s werkt samen met de auto financierings- maatschappij Morgen Lease, als u een auto wilt kopen d.m.v. een auto financiering neem dan gelijk contact op met Morgen Lease 013-210 00 60 of kijk op www.desteigerautos.nl en doe uw aanvraag online. Hierbij kunt u gelijk uw gegevens doorgeven en eigenaar worden van uw nieuwe auto!
Graag vooraf bellen voor een bezichtiging – Zo weet u zeker dat het voertuig beschikbaar is!
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Graag vooraf bellen voor een bezichtiging – Zo weet u zeker dat het voertuig beschikbaar is!
De Steiger Auto's
De Steiger 81
1351AG Almere
info@desteigerautos.nl
036 234 08 99
https://www.desteigerautos.nl
Service waar we trots op zijn !
Bij ons staat persoonlijk contact en maximale service centraal. Vanaf het moment van oriëntatie tot de laatste kilometers in uw aangeschafte auto.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze CUPRA Formentor
“Een paar maanden geleden heb ik hier mijn eerste auto gekocht en ik ben nog steeds ontzettend tevreden. Vanaf het eerste contact ben ik vriendelijk en eerlijk geholpen door het personeel.
Inmiddels rijd ik al een paar maanden in de auto en heb ik er nog geen enkel probleem mee gehad. Ik ben erg blij met mijn aankoop en kan De Steiger Auto’s dan ook zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare auto en goede service. Bedankt voor de fijne hulp!”
ninthe K.
“Ik had mijn Audi A6 bij De Steiger Auto’s in consignatie te koop staan en binnen drie weken was mijn auto verkocht dankzij De Steiger Auto! Hele nette en aardige vakmannen die eerlijk en transparant zijn. Ze weten duidelijk wat ze doen en gingen netjes en zorgvuldig om met de auto. De afhandeling verliep soepel en professioneel. Ze denken mee, leggen alles duidelijk vast, houden je op de hoogte en dat voor een eerlijke en zeer redelijke prijs. Verder voelde alles erg vertrouwd aan en voelde ik mij meteen op mijn gemak. Ik hoop dat ik mijn volgende auto bij jullie zal kopen!”
M K.
Over deze dealer
Google-reviews
4,6
80 reviews · De Steiger Auto's, Almere
“Een paar maanden geleden heb ik hier mijn eerste auto gekocht en ik ben nog steeds ontzettend tevreden. Vanaf het eerste contact ben ik vriendelijk en eerlijk geholpen door het personeel.
Inmiddels rijd ik al een paar maanden in de auto en heb ik er nog geen enkel probleem mee gehad. Ik ben erg blij met mijn aankoop en kan De Steiger Auto’s dan ook zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare auto en goede service. Bedankt voor de fijne hulp!”
ninthe K.
“Ik had mijn Audi A6 bij De Steiger Auto’s in consignatie te koop staan en binnen drie weken was mijn auto verkocht dankzij De Steiger Auto! Hele nette en aardige vakmannen die eerlijk en transparant zijn. Ze weten duidelijk wat ze doen en gingen netjes en zorgvuldig om met de auto. De afhandeling verliep soepel en professioneel. Ze denken mee, leggen alles duidelijk vast, houden je op de hoogte en dat voor een eerlijke en zeer redelijke prijs. Verder voelde alles erg vertrouwd aan en voelde ik mij meteen op mijn gemak. Ik hoop dat ik mijn volgende auto bij jullie zal kopen!”
M K.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze CUPRA Formentor
Wat kost de CUPRA Formentor 2022 bij De Steiger Auto's?
Deze CUPRA Formentor uit 2022 staat te koop voor € 28.950 bij De Steiger Auto's in Almere. De kilometerstand bedraagt 59.712 km.
Hoeveel kilometer heeft deze CUPRA Formentor uit 2022?
Dit exemplaar heeft 59.712 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij De Steiger Auto's in Almere.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze CUPRA Formentor?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze CUPRA Formentor € 569 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 28.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.