Prijs getoetstVergeleken met 143 vergelijkbare occasions
Specificaties
CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Navigatie uit 2022, 245 pk, 0–100 km/u in 7 s, 54 km elektrische actieradius, tellerstand 87.410 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 29 maart 2028.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2022
Kilometerstand
87.410 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Magnetic Tech
Motor & prestaties
8
Vermogen
245 pk (180 kW)
Cilinderinhoud
1395 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
7 s
Koppel
250 Nm
Topsnelheid
210 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
40 l
Elektrisch
4
Accucapaciteit
13 kWh
Elektrische actieradius
54 km
Laadvermogen (AC)
3,6 kW
Laadtijd (0-100%)
3u 40m
Verbruik & milieu
3
CO₂-uitstoot
33 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.599 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Black/Brown (AQ)
Historie & RDW
5
1e toelating
29 maart 2022
1e tenaamstelling NL
23 juni 2025
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
29 maart 2028
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 52.379
BPM
€ 733
Bijtellingspercentage
22%
Marktwaarde
Gebaseerd op 143 vergelijkbare CUPRA Formentor occasions
↓ 0% onder marktprijs
€ 26.900 Laag€ 28.000 Mediaan€ 29.999 Hoog
Deze auto staat op € 27.944 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓cruise control adaptief
✓lichtmetalen velgen 19"
✓Apple Carplay/Android Auto
✓dodehoek detectie
✓airco (automatisch)
✓Autonomous Emergency Braking
✓full-LED koplampen
✓rijstrooksensor met correctie
✓lederen bekleding
✓navigatiesysteem full map
✓Panoramadak (PTC)
✓airco separaat achter
Omschrijving
Van Mossel. Voor mobiliteit. Voor iedereen.Welkom bij Van Mossel. Officieel dealer van de merken SEAT en Škoda. De geselecteerde auto is gecontroleerd op de essentiële punten en snel leverbaar. Met een eigen leasemaatschappij, financieringsmaatschappij en inkoopafdeling komen we er altijd uit. Eventueel maken wij graag vrijblijvend een taxatie van uw inruilauto. Van Mossel SEAT/Škoda Waalwijk Van Andelstraat 11 0416-651 590 Van Mossel SEAT/Škoda Tilburg Kraaivenstraat 13 013-5470040 De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs exclusief afleverkosten en onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze CUPRA Formentor
“Hier voor het eerst mijn Seat gebracht voor onderhoud. Stond na 2 minuten weer buiten met een leenauto. Hele fijne/duidelijke communicatie. Dezelfde dag mijn auto weer opgehaald. Deze was zelfs gewassen en ze hadden een pepermuntje achtergelaten. Top service!”
Tom A.
“Nieuwe Seat Leon zakelijke lease besteld, dat gaat vlot, maar dat bleek achteraf niet de goede keuze best wel problemen mee gehad, die ook van Mossel niet kan oplossen, de fabrikant moet een oplossing bieden.
Uiteindelijk hebben ze gewoon een andere auto aangeboden en daar hebben ze heel goed hun best voor gedaan.
Ik had eerst geen goed gevoel bij van Mossel of het wel zou goedkomen.
Ze hebben bewezen dat ze ook over hun schaduw kunnen heen stappen.
Gewoon heel goed!”
“Hier voor het eerst mijn Seat gebracht voor onderhoud. Stond na 2 minuten weer buiten met een leenauto. Hele fijne/duidelijke communicatie. Dezelfde dag mijn auto weer opgehaald. Deze was zelfs gewassen en ze hadden een pepermuntje achtergelaten. Top service!”
Tom A.
“Nieuwe Seat Leon zakelijke lease besteld, dat gaat vlot, maar dat bleek achteraf niet de goede keuze best wel problemen mee gehad, die ook van Mossel niet kan oplossen, de fabrikant moet een oplossing bieden.
Uiteindelijk hebben ze gewoon een andere auto aangeboden en daar hebben ze heel goed hun best voor gedaan.
Ik had eerst geen goed gevoel bij van Mossel of het wel zou goedkomen.
Ze hebben bewezen dat ze ook over hun schaduw kunnen heen stappen.
Gewoon heel goed!”
Klaas C.
Veelgestelde vragen over deze CUPRA Formentor
Wat kost de CUPRA Formentor 2022 bij Van Mossel SEAT Waalwijk?
Deze CUPRA Formentor uit 2022 staat te koop voor € 27.944 bij Van Mossel SEAT Waalwijk in Waalwijk. De kilometerstand bedraagt 87.410 km.
Hoeveel kilometer heeft deze CUPRA Formentor uit 2022?
Dit exemplaar heeft 87.410 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automaat versnellingsbak bij Van Mossel SEAT Waalwijk in Waalwijk.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze CUPRA Formentor?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze CUPRA Formentor € 592 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 27.944 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.