Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›CUPRA›CUPRA Leon

CUPRA Leon (2021)

1.4 e-Hyb VZ Copper Ed PANO LED CAMERA NAVI

€ 19.950

Nieuwprijs €48.478 — 59% lager (€28.528 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 400/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd✓ APK tot jun 2028Label A
  • 2021
  • 125.339 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
  • Hatchback
  • Blauw
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHogeland Occasions Heesbeen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

CUPRA Leon 1.4 e-Hyb VZ Copper Ed PANO LED CAMERA NAVI uit 2021, 150 pk, 0–100 km/u in 6,7 s, tellerstand 125.339 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 1 juni 2028.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
125.339 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Uitrustingslijn
Copper / Black Edition
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1395 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
6.7 s
Topsnelheid
225 km/h
Tankinhoud
40 l

Afmetingen

Wielbasis
2.680 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
13 kWh
Laadaansluiting
Type 2

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
1,4 l/100km
CO₂-uitstoot
30 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.571 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.070 kg
Bekleding
Leder
Laksoort
Basis

Historie & RDW

1e toelating
12 augustus 2021
1e tenaamstelling NL
24 januari 2024
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
1 juni 2028
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
22 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 48.478
BPM
€ 129
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze CUPRA Leon

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze CUPRA Leon

Indicatief € 400 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 621
  • 48 mnd · € 482
  • 60 mnd · € 400
  • 72 mnd · € 345

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €369/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓achterspoiler
  • ✓achteruitrij assistent
  • ✓achteruitrijcamera
  • ✓adaptief demping systeem
  • ✓airco separaat achter
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓alarmsysteem
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti doorSlip Regeling
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓armsteun achter

Omschrijving

Te koop aangeboden een schitterende Cupra Leo 1.4 e-Hybride benzine VZ Copper editon uit het jaar 2021 met een tellerstand van 125.339 km. Auto ziet er zowel van binnen als buiten er prachtig uit. Auto rijdt en schakelt goed. Auto heeft een digitale serviceboek, aantoonbaar. Auto is apk gekeurd tm 01-06-2028. - Panoramadak - Sfeerverlichting - Camera - Navi - Led Xenon - Lane assist - Front assist - Modus keuze - MAT KLEUR - leerbekleding - Digitale dashboard - Lichtmetalen velgen - Cruise controle en nog veel meer!! Voor meer info graag appen of bellen op 0640941490! Let op: wij werken uitsluitend op afspraak. Bezichtiging is mogelijk van maandag t/m zondag, ook in de avonduren. Disclaimer Hogeland Occasions heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet uitsluitend op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze CUPRA Leon

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHogeland Occasions Heesbeen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Hogeland Occasions

Nieuwe Maasdijk 8

5158 PJ Heesbeen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
12 reviews · Hogeland Occasions, Heesbeen
“Vorige week heb ik bij deze dealer een Volkswagen Polo gekocht. De eigenaar is een hele vriendelijke man en iemand die zijn woord nakomt. Hij heeft mij tijdens het hele proces van het kopen van mijn eerste auto goed geholpen en alles duidelijk uitgelegd. Daarnaast is hij goed bereikbaar en makkelijk te contacteren als je vragen hebt. Bij het ophalen zag de auto er ook heel mooi en netjes uit. Ik ben erg tevreden over de service en zou deze dealer zeker aanraden! 🚗✨”

Josephine T.

“Ik heb hier 3,5 maand geleden een Ford Focus gekocht. Bij de koop al gelijk een goed gevoel bij deze man. Na 3 maanden ging er een onderdeel van de auto stuk. Alles is super netjes en snel opgelost en alles viel binnen de garantie. Wat een top gozer is deze verkoper. Eerlijk, betrouwbaar en een man van zijn woord.”

Psyhron

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
12 reviews · Hogeland Occasions, Heesbeen
“Vorige week heb ik bij deze dealer een Volkswagen Polo gekocht. De eigenaar is een hele vriendelijke man en iemand die zijn woord nakomt. Hij heeft mij tijdens het hele proces van het kopen van mijn eerste auto goed geholpen en alles duidelijk uitgelegd. Daarnaast is hij goed bereikbaar en makkelijk te contacteren als je vragen hebt. Bij het ophalen zag de auto er ook heel mooi en netjes uit. Ik ben erg tevreden over de service en zou deze dealer zeker aanraden! 🚗✨”

Josephine T.

“Ik heb hier 3,5 maand geleden een Ford Focus gekocht. Bij de koop al gelijk een goed gevoel bij deze man. Na 3 maanden ging er een onderdeel van de auto stuk. Alles is super netjes en snel opgelost en alles viel binnen de garantie. Wat een top gozer is deze verkoper. Eerlijk, betrouwbaar en een man van zijn woord.”

Psyhron

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze CUPRA Leon

Wat kost de CUPRA Leon 2021 bij Hogeland Occasions?

Deze CUPRA Leon uit 2021 staat te koop voor € 19.950 bij Hogeland Occasions in Heesbeen. De kilometerstand bedraagt 125.339 km.

Hoeveel kilometer heeft deze CUPRA Leon uit 2021?

Dit exemplaar heeft 125.339 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij Hogeland Occasions in Heesbeen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze CUPRA Leon?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze CUPRA Leon € 400 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 19.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →