Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsDaciaDacia Duster

Dacia Duster (2019)

1.0 TCe Prestige

€ 13.250

Nieuwprijs 21.425 38% lager (€8.175 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot jul 2027Label C
  • 2019
  • 84.125 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • wit
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBochane Boxmeer Apeldoorn
  • Prijs getoetstVergeleken met 24 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Dacia Duster 1.0 TCe Prestige uit 2019, 101 pk, tellerstand 84.125 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 26 juli 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2019
Kilometerstand
84.125 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
wit

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
999 cc
Aantal cilinders
4

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
151 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 DG

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.166 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
31 oktober 2019
1e tenaamstelling NL
9 juni 2022
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
26 juli 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
31 oktober 2019

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 21.425
BPM
€ 1.550
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 24 vergelijkbare Dacia Duster occasions

6% boven marktprijs
€ 12.450
Laag
€ 12.535
Mediaan
€ 14.500
Hoog

Deze auto staat op € 13.250 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €245/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ABS
  • Boordcomputer
  • Cruise Control
  • Lederen stuurwiel
  • Mistlampen
  • Trekhaak
  • Radio/CD
  • Armsteun
  • Dakrails
  • Elektrische bedienbare ramen
  • Getinte ramen
  • Hill-Hold Control

Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen zijn aan boord. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. In deze Duster vindt u schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! Geen sleutel of afstandsbediening meer nodig om deze Dacia Duster te ontgrendelen. De sloten gaan vanzelf open als u dichtbij komt, via de sensor van de keyless entry. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook. Zoals u mag verwachten van deze Dacia Duster is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat. In deze Dacia vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit. Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Boxmeer afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-boxmeer@bochane.nl. Autobedrijf Bochane Boxmeer behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Boxmeer is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Boxmeer!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Dacia Duster

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBochane Boxmeer Apeldoorn
  • Prijs getoetstVergeleken met 24 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Bochane Boxmeer

Vlijtseweg 196

7332 AK Apeldoorn

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
263 reviews · Bochane Boxmeer, Apeldoorn
Ik ben zeer tevreden over mijn ervaring bij [ BOCHANE Boxmeer] waar ik ook mijn Nissan Qashqai heb gekocht. Ik was er nu voor het vervangen van een nieuwe bodemplaat. Ik ben klantvriendelijk ontvangen en goed geholpen. De medewerker nam echt de tijd voor me en heeft me goed te woord gestaan bij al mijn vragen. Wat ik ook erg waardeerde, is dat ze zonder probleem even wilden kijken naar iets waar ik geen afspraak voor had gemaakt. Dat zegt veel over hun service en betrokkenheid. Al met al een fijne ervaring en ik kom hier zeker terug! Met vriendelijke, Rob P.S. 20-07-2025 Ter aanvulling review waar ik later op terug zou komen voor de Verkoopadviseur Sandra die mij netjes heeft geholpen. Ongeveer Vijf maanden geleden heb ik een Nissan Qashqai uit 2016 aangeschaft, met zo’n 80.000 kilometer op de teller, afkomstig van de eerste eigenaar. De auto, in de kleur Dark Metal Grey, was goed onderhouden met de boekjes en onderhoudshistorie keurig aanwezig. Zowel van binnen als van buiten zag de auto er netjes uit. Vanaf het eerste contact ben ik vriendelijk en professioneel geholpen door verkoopadviseur Sandra .Ze nam ruim de tijd, had geduld, gaf duidelijke uitleg en liet mij volledig vrij in mijn keuze, zonder ook maar enige druk te zetten. Ook na een vrije ongedwongen proefrit ,en wat kleine puntjes en e bedenk tijd , gaf mij een vertrouwd gevoel om tot een deal te komen. Bij het ophalen van de auto verliep vlekkeloos. Alles was netjes geregeld en Sandra heeft zich aan de afspraken gehouden. Kleine punten en extra's die we vooraf samen zwart op wit hadden gezet, zijn netjes nagekomen en met zorg doorgenomen bij de overdracht. Ik heb bij de aankoop aangegeven aan Sandra dat ik even de tijd wilde nemen om te ervaren of de auto echt bij mij paste en zou daarna een review schrijven, bij deze dus. Ik kan zeggen dat de Nissan Qashqai mij uitstekend bevalt. Ik wil hierbij verkoopadviseur Sandra bedanken voor haar nette, klantgerichte en vriendelijke benadering. Het hele proces is als zeer prettig ervaren. Met vriendelijke groet, Rob. Zeer tevreden over de beurt en de apk keuring van mijn NissanQashqai. Voor eventuele bijzonderheden zou er contact worden opgenomen ,zonder verrassingen achteraf. Een leen auto kreeg ik ter beschikking. Over de factuur enkel een vraag waar ik netjes vriendelijk duidelijk zonder gehaast netjes antwoord op kreeg. Al met al nogmaals zeer tevreden fijne service . Met vriendelijke groet, Rob Unawekla.

Rob U.

Ben uitstekend geholpen, ze waren zeer coulant en uiterst vriendelijk. Had daar in januari een auto gekocht, maar kwam er te laat achter dat er zomerbanden op zaten. Ze hebben dat tegen een redelijke vergoeding prima opgelost en inmiddels voorzien van all weather banden.

John S.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
263 reviews · Bochane Boxmeer, Apeldoorn
Ik ben zeer tevreden over mijn ervaring bij [ BOCHANE Boxmeer] waar ik ook mijn Nissan Qashqai heb gekocht. Ik was er nu voor het vervangen van een nieuwe bodemplaat. Ik ben klantvriendelijk ontvangen en goed geholpen. De medewerker nam echt de tijd voor me en heeft me goed te woord gestaan bij al mijn vragen. Wat ik ook erg waardeerde, is dat ze zonder probleem even wilden kijken naar iets waar ik geen afspraak voor had gemaakt. Dat zegt veel over hun service en betrokkenheid. Al met al een fijne ervaring en ik kom hier zeker terug! Met vriendelijke, Rob P.S. 20-07-2025 Ter aanvulling review waar ik later op terug zou komen voor de Verkoopadviseur Sandra die mij netjes heeft geholpen. Ongeveer Vijf maanden geleden heb ik een Nissan Qashqai uit 2016 aangeschaft, met zo’n 80.000 kilometer op de teller, afkomstig van de eerste eigenaar. De auto, in de kleur Dark Metal Grey, was goed onderhouden met de boekjes en onderhoudshistorie keurig aanwezig. Zowel van binnen als van buiten zag de auto er netjes uit. Vanaf het eerste contact ben ik vriendelijk en professioneel geholpen door verkoopadviseur Sandra .Ze nam ruim de tijd, had geduld, gaf duidelijke uitleg en liet mij volledig vrij in mijn keuze, zonder ook maar enige druk te zetten. Ook na een vrije ongedwongen proefrit ,en wat kleine puntjes en e bedenk tijd , gaf mij een vertrouwd gevoel om tot een deal te komen. Bij het ophalen van de auto verliep vlekkeloos. Alles was netjes geregeld en Sandra heeft zich aan de afspraken gehouden. Kleine punten en extra's die we vooraf samen zwart op wit hadden gezet, zijn netjes nagekomen en met zorg doorgenomen bij de overdracht. Ik heb bij de aankoop aangegeven aan Sandra dat ik even de tijd wilde nemen om te ervaren of de auto echt bij mij paste en zou daarna een review schrijven, bij deze dus. Ik kan zeggen dat de Nissan Qashqai mij uitstekend bevalt. Ik wil hierbij verkoopadviseur Sandra bedanken voor haar nette, klantgerichte en vriendelijke benadering. Het hele proces is als zeer prettig ervaren. Met vriendelijke groet, Rob. Zeer tevreden over de beurt en de apk keuring van mijn NissanQashqai. Voor eventuele bijzonderheden zou er contact worden opgenomen ,zonder verrassingen achteraf. Een leen auto kreeg ik ter beschikking. Over de factuur enkel een vraag waar ik netjes vriendelijk duidelijk zonder gehaast netjes antwoord op kreeg. Al met al nogmaals zeer tevreden fijne service . Met vriendelijke groet, Rob Unawekla.

Rob U.

Ben uitstekend geholpen, ze waren zeer coulant en uiterst vriendelijk. Had daar in januari een auto gekocht, maar kwam er te laat achter dat er zomerbanden op zaten. Ze hebben dat tegen een redelijke vergoeding prima opgelost en inmiddels voorzien van all weather banden.

John S.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Dacia Duster

Wat kost de Dacia Duster 2019 bij Bochane Boxmeer?

Deze Dacia Duster uit 2019 staat te koop voor € 13.250 bij Bochane Boxmeer in Apeldoorn. De kilometerstand bedraagt 84.125 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Dacia Duster uit 2019?

Dit exemplaar heeft 84.125 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Bochane Boxmeer in Apeldoorn.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Dacia Duster?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Dacia Duster € 281 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 13.250 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.