RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 83 vergelijkbare occasions
Specificaties
Dacia Spring Extreme 100 27,5 KwH uit 2026, 100 pk, tellerstand 6500 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 31 maart 2030, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
6500 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
groen
Motor & prestaties
2
Vermogen
100 pk (74 kW)
Aantal versnellingen
1
Verbruik & milieu
1
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
970 kg
Bekleding
Stof
Historie & RDW
6
1e toelating
31 maart 2026
1e tenaamstelling NL
31 maart 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
31 maart 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
31 maart 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 20.100
BPM
€ 687
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 83 vergelijkbare Dacia Spring occasions
↓ 2% onder marktprijs
€ 19.800 Laag€ 20.400 Mediaan€ 21.250 Hoog
Deze auto staat op € 19.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €245/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €5.756 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Achteruitrijcamera
✓Airconditioning
✓Startonderbreker
✓ABS
✓Bandenspanningscontrole
✓Airbag bestuurder
✓Bluetooth
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Cruise Control
✓Radio/CD
✓Elektrische bedienbare ramen
✓Televisie
Omschrijving
Elektrisch rijden was niet eerder zo aantrekkelijk verpakt. Met de Dacia Spring kiest u voor aansprekende vormgeving en schone techniek. Met de elektromotor zoeft u fluisterzacht over de weg. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 6500 kilometer heeft gereden sinds 2026. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting, neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze auto is voorzien van een digitaal dashboard waarmee u de cockpit-interface kunt personaliseren. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Audiobediening op het stuur is aanwezig. Gemak en veiligheid voor alles, toch? Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Extra opties op deze auto zijn: cruise control, airconditioning en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Elektrisch rijden is de toekomst. En die begint vandaag.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-nijmegen@bochane.nl Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Dacia Spring
“Vandaag Nissan Qashqai 2019 opgehaald in Nijmegen.
Daar werkt Wouter als verkoper en met hem wil je zaken doen. Heldere uitleg, geen verkooppraatjes, prima ondersteuning geboden. Kortom een auto aanschaffen kan prima in Nijmegen met een ruime keuze.”
R K.
“Hele goede ervaring met Bochane Nijmegen.
Had schade aan mijn auto, alles wordt top geregeld bij dit bedrijf.
Leen auto, alles staat klaar.
En mijn eigen auto terug die heel erg naar tevredenheid hersteld is.”
Karina V.
Over deze dealer
Google-reviews
4,3
615 reviews · Bochane Nijmegen, Apeldoorn
“Vandaag Nissan Qashqai 2019 opgehaald in Nijmegen.
Daar werkt Wouter als verkoper en met hem wil je zaken doen. Heldere uitleg, geen verkooppraatjes, prima ondersteuning geboden. Kortom een auto aanschaffen kan prima in Nijmegen met een ruime keuze.”
R K.
“Hele goede ervaring met Bochane Nijmegen.
Had schade aan mijn auto, alles wordt top geregeld bij dit bedrijf.
Leen auto, alles staat klaar.
En mijn eigen auto terug die heel erg naar tevredenheid hersteld is.”
Karina V.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Dacia Spring
Wat kost de Dacia Spring 2026 bij Bochane Nijmegen?
Deze Dacia Spring uit 2026 staat te koop voor € 19.900 bij Bochane Nijmegen in Apeldoorn. De kilometerstand bedraagt 6500 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Dacia Spring uit 2026?
Dit exemplaar heeft 6500 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Bochane Nijmegen in Apeldoorn.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Dacia Spring?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Dacia Spring € 422 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 19.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Is de Dacia Spring 2026 een elektrische auto?
Ja, deze Dacia Spring uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 19.900 bij Bochane Nijmegen in Apeldoorn.