DS N°7 (2026)
Étoile - E-Tense
ⓘ Prijsopbouw
Totaal incl. BTW: €60.490
Totaal incl. BTW: €60.490
- Nieuw
- 2026
- 10 km
- Elektrisch
- Automaat
- Suv
- Cristal Pearl
- Label A
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdBroekhuis DS Zwolle
- Prijs getoetstVergeleken met 5 vergelijkbare occasions
Specificaties
DS N°7 Étoile - E-Tense uit 2026, 230 pk, 0–100 km/u in 7,7 s, 543 km elektrische actieradius, tellerstand 10 km, elektrisch, automaat.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2026
- Kilometerstand
- 10 km
- Brandstof
- Elektrisch
- Transmissie
- Automaat
- Carrosserie
- Suv
- Kleur
- Cristal Pearl
Motor & prestaties
- Vermogen
- 230 pk (169 kW)
- Aantal versnellingen
- 1
- Acceleratie (0-100 km/u)
- 7.7 s
- Koppel
- 343 Nm
- Topsnelheid
- 190 km/h
- Aandrijving
- Voorwielaandrijving
Afmetingen
- Lengte
- 4.660 mm
- Breedte
- 1.900 mm
- Hoogte
- 1.630 mm
- Wielbasis
- 2.790 mm
Elektrisch
- Accutype
- LCO
- Elektrische actieradius
- 543 km
- Laadvermogen (AC)
- 7 kW
- Aantal fasen laden
- 3
- Laadtijd (0-100%)
- 4u 37m
- Snellaadtijd (DC)
- 28 min
- Geschikt voor snelladen
- Ja
Verbruik & milieu
- Energielabel
- A
- Emissieklasse
- Euro 6
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 5
- Zitplaatsen
- 5
- Massa
- 2.066 kg
- Max. trekgewicht geremd
- 1.270 kg
- Max. trekgewicht ongeremd
- 750 kg
- Laksoort
- Metallic
Historie & RDW
- Aangeboden op
- 31 augustus 2026
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 61.390
- BPM
- € 687
- BTW/Marge
- BTW
- Prijs
- Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 5 vergelijkbare DS N°7 occasions
Laag€ 63.340
Mediaan€ 63.590
Hoog
Deze auto staat op € 60.490 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €719/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €719/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €19.997 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
- Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
- Eigen lease-specialist die jouw branche kent
- Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
- ✓360 Vision (parkeercamera voor en in buitenspiegels)
- ✓20 inch lichtmetalen velgen LYREA
- ✓AWD badge i.g.v. AWD Long Range
- ✓DS Active Scan Suspension i.g.v. FWD Long Range en AWD Long Range
- ✓DS Luminascreen (verlichte grille met verlicht DS Logo)
- ✓DS PIXELVISION
- ✓Elektrisch bedienbare achterklep met handsfree bediening
- ✓Extended duo-tone
- ✓Geluidswerende en gelamineerde voorportierruiten
- ✓Geluidswerende en gelamineerde zijruiten achterportieren
- ✓Pallas badge op motorkap
- ✓Panoramisch glazendak
Omschrijving
U voelt de onbeperkte kracht van elektrische aandrijving, elke keer als u op weg gaat met deze DS N°7. Met de combinatie van elektrische aandrijving en automatische transmissie manoeuvreert u soepel door het verkeer. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige motor geeft deze DS uitstekende prestaties. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze DS N°7 is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Door het glazen panoramadak heeft u een weidse zichthoek en geniet u van licht en een gevoel van ruimte. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze DS N°7 samen. Deze DS N°7 is voorzien van lane assist. Daarmee wordt u tijdig gewaarschuwd als u ongemerkt over de lijnen van uw rijstrook gaat. Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken. . U voelt de onbeperkte kracht van elektrische aandrijving, elke keer als u op weg gaat met deze DS N°7. Met de combinatie van elektrische aandrijving en automatische transmissie manoeuvreert u soepel door het verkeer. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige motor geeft deze DS uitstekende prestaties. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze DS N°7 is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Door het glazen panoramadak heeft u een weidse zichthoek en geniet u van licht en een gevoel van ruimte. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze DS N°7 samen. Deze DS N°7 is voorzien van lane assist. Daarmee wordt u tijdig gewaarschuwd als u ongemerkt over de lijnen van uw rijstrook gaat. Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. .
