RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 83 vergelijkbare occasions
Specificaties
Fiat 500 1.4-16V Lounge uit 2008, 101 pk, 0–100 km/u in 10,5 s, tellerstand 184.123 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 14 juli 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
184.123 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Creme
Motor & prestaties
7
Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1368 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.5 s
Koppel
131 Nm
Topsnelheid
182 km/h
Verbruik & milieu
3
Verbruik (gecombineerd)
6,3 l/100km
CO₂-uitstoot
149 g/km
Emissieklasse
EURO 4
Uitvoering & afwerking
8
Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
905 kg
Max. trekgewicht geremd
800 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Beige
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
1
Historie & RDW
6
1e toelating
30 mei 2008
1e tenaamstelling NL
30 mei 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
14 juli 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
20 augustus 2026
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 4.104
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 83 vergelijkbare Fiat 500 occasions
↓ 15% onder marktprijs
€ 3.000 Laag€ 3.995 Mediaan€ 4.799 Hoog
Deze auto staat op € 3.390 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Uitrusting & opties
✓Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
✓Airbag
✓Airbag passagier
✓Airbags
✓Airconditioning
✓Anti blokkeer systeem
✓Bestuurdersairbag
✓Bluetooth
✓Centrale deurvergrendeling
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Climate control
✓Elek. bedienbare ramen
Omschrijving
〽 Waarom kiezen voor deze Fiat 500 1.4 16V Lounge?
🟡 1.4 16V – de krachtige 500
De 1.4 16V met 100 pk maakt deze 500 een stuk vlotter dan de bekende 1.2. De viercilinder loopt mooi soepel en geeft de compacte 500 verrassend veel pit.
🟡 Luxe Lounge-uitvoering
De Lounge is een stijlvolle en rijk uitgeruste uitvoering, met onder andere een glazen panoramadak, lichtmetalen velgen en een luxe interieurafwerking.
🟡 Italiaanse klassieker
De retrovormgeving, het compacte formaat en het sfeervolle interieur maken de 500 veel meer dan alleen een praktische stadsauto. Een echte auto met karakter.
🟡 Leuk om te rijden
Dankzij het compacte formaat en de directe besturing is de 500 heerlijk wendbaar. De 1.4 maakt hem bovendien verrassend leuk op buitenwegen.
Interesse in deze auto?
Contactinformatie:
De Flammert 1018
5854 NA Bergen
0630 426 290
algemeen@linocars.nl
Zoektermen:
Fiat 500, Fiat 500 Lounge, Fiat 500 1.4, Fiat 500 100pk, Fiat 500 panoramadak, Fiat 500 Sport, Fiat 500S, Mini One, Mini Cooper, Opel Adam, Citroën DS3, Peugeot 207, Peugeot 208, Renault Twingo, Volkswagen up!, Toyota Aygo, retro stadsauto, compacte auto.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
“Vorige week auto ter reparatie langsgebracht. Ik kon snel terecht bij Linocars, de werkplaats zag er ook goed uit (goed om te zien voor een vrij nieuwe/jonge garage). Ken een van de medewerkers, die hield mij goed op de hoogte. De reparatie kon voor een mooie prijs, kreeg er een eerlijk gevoel bij. Ze hadden een leenauto voor me beschikbaar, al kreeg ik deze zelf niet op slot. Dat was dan ook het enige minpuntje. Al met al een aanrader!”
Daan T.
“Ik heb in mei een Fiat 500 twin air popstar automaat gekocht. Een
Vriendelijke jonge man .
Nieuwe keuring tot mei 2027 . Beurt etc . 1 jaar garantie. Prijs kwaliteit en uitleg over de automatische transmissie heel goed .
Ben blij met mijn Fiat .
Het was de moeite waard om 55 min naar garage linocars te rijden . 😊”
anja W.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
47 reviews · Linocars, Bergen
“Vorige week auto ter reparatie langsgebracht. Ik kon snel terecht bij Linocars, de werkplaats zag er ook goed uit (goed om te zien voor een vrij nieuwe/jonge garage). Ken een van de medewerkers, die hield mij goed op de hoogte. De reparatie kon voor een mooie prijs, kreeg er een eerlijk gevoel bij. Ze hadden een leenauto voor me beschikbaar, al kreeg ik deze zelf niet op slot. Dat was dan ook het enige minpuntje. Al met al een aanrader!”
Daan T.
“Ik heb in mei een Fiat 500 twin air popstar automaat gekocht. Een
Vriendelijke jonge man .
Nieuwe keuring tot mei 2027 . Beurt etc . 1 jaar garantie. Prijs kwaliteit en uitleg over de automatische transmissie heel goed .
Ben blij met mijn Fiat .
Het was de moeite waard om 55 min naar garage linocars te rijden . 😊”
anja W.
Veelgestelde vragen over deze Fiat 500
Wat kost de Fiat 500 2008 bij Linocars?
Deze Fiat 500 uit 2008 staat te koop voor € 3.390 bij Linocars in Bergen. De kilometerstand bedraagt 184.123 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Fiat 500 uit 2008?
Dit exemplaar heeft 184.123 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Linocars in Bergen.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fiat 500?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fiat 500 € 72 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 3.390 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.