“Prettig geholpen door Mischa, auto stond netjes klaar voor de proefrit. Bij oplevering nog een mooi presentje gekregen. Na 2 weken rijden, erg tevreden over de auto en prettige communicatie. Het is overigens een 2e hands electrische auto”
Jacco S.
0.9 TwinAir Turbo 105pk Sport
Nieuwprijs €24.970 — 50% lager (€12.570 besparing t.o.v. nieuw)
Fiat 500C 0.9 TwinAir Turbo 105pk Sport uit 2018, 104 pk, 0–100 km/u in 10 s, tellerstand 99.753 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 3 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 38 vergelijkbare Fiat 500C occasions
Deze auto staat op € 12.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €229/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Zeer unieke en sportieve Fiat 500! Er is een complete historie aanwezig en naast de luxe uitrusting is de Fiat voorzien van een unieke 105pk motor. U bent van harte welkom om deze mooie Fiat 500 Sport bij ons in de showroom te komen bekijken. Daarbij is het ook mogelijk om een proefrit te maken. Wij helpen u graag! Zeer unieke en sportieve Fiat 500! Er is een complete historie aanwezig en naast de luxe uitrusting is de Fiat voorzien van een unieke 105pk motor. U bent van harte welkom om deze mooie Fiat 500 Sport bij ons in de showroom te komen bekijken. Daarbij is het ook mogelijk om een proefrit te maken. Wij helpen u graag!