“Ik ben vriendelijk en professioneel geholpen door Eric en zijn collega. Mijn auto loopt weer heerlijk. Bedankt voor de uitstekende service!”
Demi M.
1.0 Hybrid Dolcevita
Nieuwprijs €22.817 — 41% lager (€9.417 besparing t.o.v. nieuw)
Fiat 500C 1.0 Hybrid Dolcevita uit 2021, 69 pk, tellerstand 55734 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 20 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 95 vergelijkbare Fiat 500C occasions
Deze auto staat op € 13.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €205/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Geavanceerde techniek in een stijlvolle verpakking, dat is een goede omschrijving van deze Italiaan. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Een aantrekkelijke optie is het elektrisch bedienbare cabriodak, waarmee u eenvoudig kiest tussen open of gesloten rijden. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Het digitale dashboard geeft alle up-to-date info en functies voor een slimme en veilige rit. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Audio-aanpassingen doen zonder de weg uit het oog te verliezen? Daar zorgt de audiobediening op het stuur voor! Deze Fiat is voorzien van DAB ontvangst, parkeersensoren achter, cruise control, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van. Indien u interesse heeft in deze Fiat, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?