Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsFiatFiat 600

Fiat 600 (2025)

1.2 Hybrid La Prima

€ 35.200
ⓘ Prijsopbouw
Netto €29.091·BTW €6.109
Totaal incl. BTW: €35.200
✓ APK tot nov 2029Label B
Netto €29.091·BTW €6.109
Totaal incl. BTW: €35.200
  • 2025
  • 15 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Nero onice
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJVK Huizen
  • Prijs getoetstVergeleken met 181 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Fiat 600 1.2 Hybrid La Prima uit 2025, 145 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, tellerstand 15 km, hybride, automaat. APK geldig tot 28 november 2029.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
15 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Nero onice

Motor & prestaties

Vermogen
145 pk (107 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
8.5 s
Koppel
230 Nm
Topsnelheid
200 km/h
Tankinhoud
44 l

Elektrisch

Geschikt voor snelladen
Nee

Verbruik & milieu

Energielabel
B

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.255 kg
Bekleding
skai

Historie & RDW

APK geldig tot
28 november 2029

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 35.340
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 181 vergelijkbare Fiat 600 occasions

18% boven marktprijs
€ 25.445
Laag
€ 29.900
Mediaan
€ 31.661
Hoog

Deze auto staat op € 35.200 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €537/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

537/mnd

Bijtelling netto

240/mnd

Totaal

777/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Airconditioning
  • Android Auto
  • Apple CarPlay
  • Climate control
  • Lichtmetalen wielen (18")
  • Navigatiesysteem
  • Parkeersensoren achter
  • Parkeersensoren voor
  • Stoelverwarming voor
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achteruitrijcamera
  • Adaptive cruise control

Omschrijving

Bij Janssen Van Kouwen begrijpen we hoe belangrijk gemoedsrust is bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we een uitgebreid afleverpakket aan voor slechts € 995. Naast de standaard 12 maanden garantie profiteert u met dit pakket van extra zekerheid. Uw occasion wordt grondig onder handen genomen met een uitgebreide onderhoudsbeurt, 12 maanden overdraagbare garantie, pechhulp in heel Europa, nieuwe APK, een kwaliteitscontrole op meer dan 100 punten, een gedetailleerde poetsbeurt en een complete interieur reiniging. Hiermee voorkomen we onverwachte onderhoudskosten gedurende het eerste jaar of de eerste 15.000 kilometer. Als ervaren familiebedrijf en officieel dealer van gerenommeerde merken zoals Opel, Citroën, Peugeot, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Lancia, Abarth, Fiat Professional, Voyah, Dongfeng, Leapmotor en MHero, bieden we u een uitgebreid scala aan services. Naast verkoop, inkoop en onderhoud van personenauto's, premium auto's en bedrijfswagens, kunt u bij ons terecht voor financiering, leasing, schadeherstel en verhuur. Als erkend Stellantis dealer staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Daarnaast kunt u bij ons ook terecht voor een vip-pas, onderhoudsabonnement, laadoplossing of verzekering. Informeer bij uw verkoopadviseur naar de mogelijkheden en kosten. Kom langs in onze showroom in Huizen en ontdek uw droomauto. Voor vragen, informatie of het plannen van een afspraak kunt u contact met ons opnemen via telefoon (020-6500670) of e-mail (info@jvk,nl). We kijken ernaar uit u te verwelkomen bij Janssen Van Kouwen! Team JVK staat voor u klaar. Wij adviseren u vriendelijk om vooraf contact met ons op te nemen voor een bezichtiging. Niet alle voertuigen zijn namelijk op locatie aanwezig. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat de auto waarin u geïnteresseerd bent klaarstaat en u niet voor verrassingen komt te staan.U bent van harte welkom en de koffie staat klaar! Disclaimer: Wij stellen onze advertenties met de grootst mogelijke zorg samen. Desondanks kunnen er fouten voorkomen in bijvoorbeeld opties en uitvoering. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen dan ook geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om zaken die voor u van belang zijn vooraf te controleren. Ook aan de getoonde foto’s kunnen geen rechten worden ontleend.Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen, type- en drukfouten voorbehouden; wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in de tekst of de opgegeven uitrusting van de auto.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Fiat 600

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJVK Huizen
  • Prijs getoetstVergeleken met 181 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

JVK Huizen

Machineweg 1

1271 EG Huizen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
138 reviews · JVK Huizen, Huizen
Vorige week mijn mooie Jeep opgehaald. Erg tevreden over de service van Janssen van Kouwen. Specifiek wil is Wesley de Man nog noemen die alles eraan heeft gedaan om alles zo makkelijk en snel mogelijk te laten verlopen.

Chantal V.

Wij hebben bij JvK onze Alfa Romeo Junior gekocht! De 12e Alfa die wij inmiddels rijden. Tijdens het hele proces hadden wij Wesley de Man als contactpersoon. Het waren informatieve en prettige gesprekken. Op de dag dat wij de Alfa konden halen, stond deze mooi klaar, versierd met ballonnen en een dikke strik (zie foto)! Bedankt Wesley voor je kundige begeleiding en we genieten van de auto!

Rob P.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
138 reviews · JVK Huizen, Huizen
Vorige week mijn mooie Jeep opgehaald. Erg tevreden over de service van Janssen van Kouwen. Specifiek wil is Wesley de Man nog noemen die alles eraan heeft gedaan om alles zo makkelijk en snel mogelijk te laten verlopen.

Chantal V.

Wij hebben bij JvK onze Alfa Romeo Junior gekocht! De 12e Alfa die wij inmiddels rijden. Tijdens het hele proces hadden wij Wesley de Man als contactpersoon. Het waren informatieve en prettige gesprekken. Op de dag dat wij de Alfa konden halen, stond deze mooi klaar, versierd met ballonnen en een dikke strik (zie foto)! Bedankt Wesley voor je kundige begeleiding en we genieten van de auto!

Rob P.

Veelgestelde vragen over deze Fiat 600

Wat kost de Fiat 600 2025 bij JVK Huizen?

Deze Fiat 600 uit 2025 staat te koop voor € 35.200 bij JVK Huizen in Huizen. De kilometerstand bedraagt 15 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Fiat 600 uit 2025?

Dit exemplaar heeft 15 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij JVK Huizen in Huizen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Fiat 600?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Fiat 600 € 746 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 35.200 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.