Punto Evo 1.3 M-Jet Lounge
Nieuwprijs €17.295 — 71% lager (€12.345 besparing t.o.v. nieuw)
Fiat Abarth Punto Punto Evo 1.3 M-Jet Lounge uit 2015, 80 pk, 0–100 km/u in 13,6 s, tellerstand 219.212 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 30 september 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Lease op maat — onze financieringspartner berekent kosteloos een vrijblijvende offerte voor deze auto
Bijtelling (22%)
€317/mnd
catalogus €17.3K
Netto belastingdruk
€117/mnd
bij 36,97% schijf
Bijtelling 2026: EV 18% (tot €30K), fossiel 22%. Berekening is indicatief.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Indicatieve berekening op basis van een representatief JKP van 9,9% en annuïtaire aflossing. Geen financieel advies. Werkelijk maandbedrag is afhankelijk van kredietwaardigheid, financieringspartner en voorwaarden. autokopen.nl is geen financiële dienstverlener en bemiddelt niet in financiële producten.
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl Hij verloochent zijn Italiaanse roots niet, deze Fiat Punto Evo is een genot om te rijden en bovendien een elegante verschijning. Het is een auto uit 2015, hij heeft 219212 kilometer op de teller staan. Met de zuinige dieselmotor en de handgeschakelde vijfversnellingsbak is autorijden een waar genoegen. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, elektrisch bediende ramen, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De regensensor schakelt automatisch de ruitenwissers in bij regenval. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! U bent in deze Fiat ook voorzien van lederen versnellingspook, verstelbaar stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat Punto Evo samen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch. Als u meer wilt weten over deze Fiat, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?