Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Ford›Ford Fiesta

Ford Fiesta (2023)

1.0 EcoB Hybrid Titanium 2023 AppleCarplay / Android

€ 14.500
ⓘ Prijsopbouw
Netto €11.983·BTW €2.517·Rest-BPM €1.118
Totaal incl. BTW: €14.500

Nieuwprijs €26.226 — 45% lager (€11.726 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 291/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie✓ APK tot mei 2027Label B
Netto €11.983·BTW €2.517·Rest-BPM €1.118
Totaal incl. BTW: €14.500
  • 2023
  • 68.820 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Hatchback
  • Blauw
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdTuïnk Auto’s Lemelerveld
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Ford Fiesta 1.0 EcoB Hybrid Titanium 2023 AppleCarplay / Android uit 2023, 125 pk, tellerstand 68.820 km, hybride, automaat. APK geldig tot 16 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
68.820 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
125 pk (92 kW)
Cilinderinhoud
999 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
200 km/h

Afmetingen

Lengte
4.090 mm
Breedte
1.760 mm
Wielbasis
2.490 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5 l/100km
CO₂-uitstoot
114 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.233 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.690 kg
Max. trekgewicht geremd
1.000 kg
Max. trekgewicht ongeremd
605 kg

Historie & RDW

1e toelating
16 mei 2023
1e tenaamstelling NL
16 mei 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
30 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 26.226
BPM
€ 3.388
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Ford Fiesta

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Ford Fiesta

Indicatief € 291 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 14.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 451
  • 48 mnd · € 351
  • 60 mnd · € 291
  • 72 mnd · € 251

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €203/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.797 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓ABS
  • ✓Airbag
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airconditioning
  • ✓Alarmsysteem
  • ✓Automatische airco
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Buitentemp. meter
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Gordijnairbags
  • ✓Parkeer assistentie systeem
  • ✓Parkeersensor

Omschrijving

Welkom bij Tuink Auto’s, wij zijn een klein autobedrijf gerund door vader en zoon. We richten ons op het in-en verkopen van jonge en nieuwe personenauto's en bedrijfsauto's. Ook in onze werkplaats met modern uitgeruste apparatuur kunt u tevens altijd terecht voor onderhoud, reparatie, apk, airco, etc. Wij bieden service voor alle types en merken. Alles rondom auto' s behoort tot onze expertise. Ons vader en zoon bedrijf bestaat al meer dan 20 jaar in Lemelerveld, hiermee hebben we inmiddels heel wat ervaring opgedaan. Wij bieden u uitstekende service en kwaliteit. Betrouwbaarheid en goed advies staat hoog in het vaandel! Klantgericht kunnen we voor u op zoek gaan naar een andere auto. Wat in onze eigen voorraad niet aanwezig is, gaan we voor u vinden. Zodat u met een goed gevoel in uw auto rijdt. Wij werken voor de aflevering met garantie pakketten, zie hiervoor onze site Tuinkautos.nl. Voor bezichtigingen buiten onze openingstijden kan dit altijd in overleg. Graag tot ziens bij Tuink Auto's. De koffie staat klaar..

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Fiesta

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdTuïnk Auto’s Lemelerveld
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Tuïnk Auto’s

Zennepweg 17

8153 RH Lemelerveld

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
31 reviews · Tuïnk Auto’s, Lemelerveld
“Ik heb hier een bijna nieuwe auto gekocht. Er was een welwillendheid van de garage houder om dingen vlot af te handelen. Ook met de administratie van de inruilauto en de nieuw aangeschafte wagen werd volledige medewerking verstrekt. Met de aanschaf werd ook een 3-maandse garantie gegeven.”

Andre B.

“Hier een zeer nette auto gekocht. Roy heeft hem keurig opgeleverd en een eerlijk verhaal. Oprecht en duidelijk.”

Douwe Z.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
31 reviews · Tuïnk Auto’s, Lemelerveld
“Ik heb hier een bijna nieuwe auto gekocht. Er was een welwillendheid van de garage houder om dingen vlot af te handelen. Ook met de administratie van de inruilauto en de nieuw aangeschafte wagen werd volledige medewerking verstrekt. Met de aanschaf werd ook een 3-maandse garantie gegeven.”

Andre B.

“Hier een zeer nette auto gekocht. Roy heeft hem keurig opgeleverd en een eerlijk verhaal. Oprecht en duidelijk.”

Douwe Z.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Ford Fiesta

Wat kost de Ford Fiesta 2023 bij Tuïnk Auto’s?

Deze Ford Fiesta uit 2023 staat te koop voor € 14.500 bij Tuïnk Auto’s in Lemelerveld. De kilometerstand bedraagt 68.820 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Fiesta uit 2023?

Dit exemplaar heeft 68.820 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij Tuïnk Auto’s in Lemelerveld.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Ford Fiesta?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Ford Fiesta € 291 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 14.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →