Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Ford›Ford Fiesta

Ford Fiesta (2009)

1.25 Titanium TR.HAAK / CLIMA / CRUISE / BLUETOOTH / LMV

€ 2.949

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ APK tot apr 2027
  • 2009
  • 188.849 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Rood

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Schuttrups Assen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Ford Fiesta 1.25 Titanium TR.HAAK / CLIMA / CRUISE / BLUETOOTH / LMV uit 2009, 82 pk, 0–100 km/u in 13,3 s, tellerstand 188.849 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 25 april 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
188.849 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Rood

Motor & prestaties

Vermogen
82 pk (60 kW)
Cilinderinhoud
1242 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
13.3 s
Koppel
114 Nm
Topsnelheid
168 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,7 l/100km

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
954 kg
Max. trekgewicht geremd
600 kg
Aantal sleutels
3
Aantal handzenders
2

Historie & RDW

1e toelating
30 juni 2009
APK geldig tot
25 april 2027
Aangeboden op
10 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Ford Fiesta

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Buitenspiegel rechts
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Chroom delen exterieur
  • ✓Lichtmetalen velgen 15"
  • ✓Mistlampen voor
  • ✓Parkeersensor achter
  • ✓Trekhaak
  • ✓Trekhaak met afneembare kogel

Omschrijving

Betreft een door ons ingeruilde auto en wordt ook zo weer verkocht. De auto rijdt en schakelt goed. De distributieriem is door de vorige eigenaresse onlangs vervangen. Welkom bij Auto Schuttrups B.V. Door toenemende drukte én om ervoor te zorgen dat wij iedere klant zo goed mogelijk kunnen helpen, verzoeken wij u altijd voor vertrek telefonisch contact op te nemen.Tel: 0592-250270 Al onze auto’s worden bij binnenkomst rijklaar gemaakt. Rijklaar betekent bij Auto Schuttrups: – Nieuwe APK inclusief eventuele voortkomende kosten – 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak – Technische inspectie bij binnenkomst – Poetsbeurt interieur en exterieur – Vloeistoffen controle – 10L brandstof – RDW tenaamstelling / vrijwaring inruil auto De geadverteerde prijs is exclusief afleverkosten á € 595,-. ( maximum van 15 jaar & 250.000 km ) Wij zijn een RDW erkend bedrijf en helpen u graag verder! Uw nieuwe auto RDW tenaamstellen kunnen wij op elk moment van de dag voor u verzorgen. Inruil van één of meerdere auto’s behoren tot de mogelijkheden. Liever een lease offerte? Ook daar helpen wij u graag mee. Heeft u na de proefrit besloten de nieuwe auto te willen aanschaffen? indien gewenst kunt u ter plekke uw nieuwe aanwinst mee naar huis nemen. Wij verzorgen de tenaamstelling en helpen met de autoverzekering. Vrijblijvend inruilvoorstel ontvangen via WhatsApp? Stuur enkele foto’s van uw inruil auto met relevante informatie naar 0592 - 250270. Auto Schuttrups B.V. Zadelmakerstraat 10a 9403 VE Assen 0592 - 250270  info@autoschuttrups.nl www.autoschuttrups.nl Alle moeite is genomen om de informatie op onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Fiesta

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Schuttrups Assen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Schuttrups

Zadelmakerstraat 10A

9403 VE Assen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
84 reviews · Auto Schuttrups, Assen
“Superblij met mijn auto en de geweldige service! Betrouwbaar, vriendelijk en alles was tot in de puntjes geregeld. De auto werd perfect afgeleverd. Absoluut een aanrader als je op zoek bent naar een mooie, betrouwbare auto of een zoekopdracht wilt laten starten. Hier koop je met een gerust hart je volgende auto!”

Rachèl

“Hier moet je zijn voor een auto. Als er 10 sterren te vergeven waren zou ik ze geven. Snelle service. Komen afspraken 100% na. Eerlijkheid voorop en een scherpe prijs. Fijne ontvangst na 350 km rijden in de hele nette zaak. Het was de moeite dubbel en dwars waard! Bedankt Arjan, we zijn heel blij met de super mooie auto.”

Inez H.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
84 reviews · Auto Schuttrups, Assen
“Superblij met mijn auto en de geweldige service! Betrouwbaar, vriendelijk en alles was tot in de puntjes geregeld. De auto werd perfect afgeleverd. Absoluut een aanrader als je op zoek bent naar een mooie, betrouwbare auto of een zoekopdracht wilt laten starten. Hier koop je met een gerust hart je volgende auto!”

Rachèl

“Hier moet je zijn voor een auto. Als er 10 sterren te vergeven waren zou ik ze geven. Snelle service. Komen afspraken 100% na. Eerlijkheid voorop en een scherpe prijs. Fijne ontvangst na 350 km rijden in de hele nette zaak. Het was de moeite dubbel en dwars waard! Bedankt Arjan, we zijn heel blij met de super mooie auto.”

Inez H.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Ford Fiesta

Wat kost de Ford Fiesta 2009 bij Auto Schuttrups?

Deze Ford Fiesta uit 2009 staat te koop voor € 2.949 bij Auto Schuttrups in Assen. De kilometerstand bedraagt 188.849 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Fiesta uit 2009?

Dit exemplaar heeft 188.849 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto Schuttrups in Assen.