Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsFordFord Fiesta

Ford Fiesta (2009)

1.4 Ghia

€ 7.900

Nieuwprijs 17.500 55% lager (€9.600 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot nov 2026Label C
  • 2009
  • 66.209 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Hatchback
  • Grijs
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf van Empel Berlicum
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Ford Fiesta 1.4 Ghia uit 2009, 97 pk, 0–100 km/u in 13 s, tellerstand 66.209 km, benzine, automaat. APK geldig tot 30 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
66.209 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
97 pk (71 kW)
Cilinderinhoud
1388 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4
Acceleratie (0-100 km/u)
13 s
Topsnelheid
166 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,5 l/100km
CO₂-uitstoot
154 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
5
Massa
992 kg
Max. trekgewicht
900 kg

Historie & RDW

1e toelating
30 november 2009
1e tenaamstelling NL
30 november 2009
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
6 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 17.500
BPM
€ 3.428
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • Airco
  • Airco automatisch
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Boordcomputer
  • Elektrische ramen voor
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Multimedia-voorbereiding
  • Radio CD-speler

Omschrijving

Sinds 2018 bij ons in onderhoud geweest. Alle facturen van onderhoud aanwezig. Ford huldigt het principe 'Go Further'. En dat betrekken ze ook op hun auto's zelf. Zuinig in brandstof, innovatieve toepassingen - Ford heeft veel te bieden. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. De regensensor activeert automatisch de ruitenwissers als het regent of sneeuwt. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook. Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit. Bedrijfsinformatie Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om ieder merk auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats. Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, maar een fout zit in een klein hoekje. Daarom kan het voorkomen dat er een tussendoor glipt. Graag daarvoor uw begrip en daardoor zijn hier ook geen rechten aan te ontlenen.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Fiesta

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf van Empel Berlicum
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf van Empel

Ploeg 8

5258 EX Berlicum

Bel dealerMeer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Ford Fiesta

Wat kost de Ford Fiesta 2009 bij Autobedrijf van Empel?

Deze Ford Fiesta uit 2009 staat te koop voor € 7.900 bij Autobedrijf van Empel in Berlicum. De kilometerstand bedraagt 66.209 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Fiesta uit 2009?

Dit exemplaar heeft 66.209 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Autobedrijf van Empel in Berlicum.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Ford Fiesta?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Ford Fiesta € 167 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 7.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.