Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsFordFord Fiesta

Ford Fiesta (2009)

1.4 Titanium

€ 5.995

Nieuwprijs 18.800 68% lager (€12.805 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2027Label B
  • 2009
  • 74.786 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Blauw
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBroekhuis Ford Meppel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Ford Fiesta 1.4 Titanium uit 2009, 96 pk, 0–100 km/u in 12,2 s, tellerstand 74.786 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
74.786 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
96 pk (71 kW)
Cilinderinhoud
1388 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.2 s
Koppel
125 Nm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,7 l/100km
CO₂-uitstoot
133 g/km
Energielabel
B

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
5
Massa
941 kg
Bekleding
Half leder / alcantara

Historie & RDW

1e toelating
17 oktober 2009
1e tenaamstelling NL
17 oktober 2009
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 18.800
BPM
€ 3.231
BTW/Marge
Marge

Omschrijving

Intelligent en praktisch, de Ford Fiesta staat bekend om zijn handzaamheid en zijn kwaliteit. We hebben het hier over een auto uit 2009 met een tellerstand van 74786 kilometer. Hij rijdt lekker, deze Ford. Pittig ook. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en verstelbare lendensteunen. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Deze Ford Fiesta maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord. Intelligent en praktisch, de Ford Fiesta staat bekend om zijn handzaamheid en zijn kwaliteit. We hebben het hier over een auto uit 2009 met een tellerstand van 74786 kilometer. Hij rijdt lekker, deze Ford. Pittig ook. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en verstelbare lendensteunen. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Deze Ford Fiesta maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Fiesta

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBroekhuis Ford Meppel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Broekhuis Ford Meppel

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
213 reviews · Broekhuis Ford Meppel
Service redelijk. Alleen vergeten om de afspraak die jullie hadden gemaakt voor het nieuwe achterlicht per mail door te geven.

Leo J.

Met familie hier mooie ford puma st line x gekocht super begeleiding van merel seinen van inruil verkoop tot aflevering alles gewoon 10000 procent voor elkaar ga zo door hopen terug te komen gr schoonzoon en vader k... uit wezep

Antoine D.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
213 reviews · Broekhuis Ford Meppel
Service redelijk. Alleen vergeten om de afspraak die jullie hadden gemaakt voor het nieuwe achterlicht per mail door te geven.

Leo J.

Met familie hier mooie ford puma st line x gekocht super begeleiding van merel seinen van inruil verkoop tot aflevering alles gewoon 10000 procent voor elkaar ga zo door hopen terug te komen gr schoonzoon en vader k... uit wezep

Antoine D.

Veelgestelde vragen over deze Ford Fiesta

Wat kost de Ford Fiesta 2009 bij Broekhuis Ford Meppel?

Deze Ford Fiesta uit 2009 staat te koop voor € 5.995 bij Broekhuis Ford Meppel in . De kilometerstand bedraagt 74.786 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Fiesta uit 2009?

Dit exemplaar heeft 74.786 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Broekhuis Ford Meppel in .

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Ford Fiesta?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Ford Fiesta € 127 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 5.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.