“Top bedrijf 3 weken geleden een volkswagen touran gekocht. Precies wat op de site stond en de verkoper was aardig en netjes. Zekers aan te raden om hier een auto te gaan halen”
Marcel B.
1.2 Titanium X start/stop 1e Eig
Ford Ka 1.2 Titanium X start/stop 1e Eig uit 2012, 69 pk, tellerstand 68.607 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 13 maart 2027.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Autojournalisten zijn het er unaniem over eens. De Ford Ka behoort tot de best sturende auto’s van zijn klasse. Ook deze Ka heeft de uitmuntende rijeigenschappen die u van een Ford mag verwachten. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Een aantrekkelijke optie is het aanwezige start-stop systeem. Stilstaan in de file, voor het stoplicht of de open brug kost geen brandstof omdat de motor stopt als u niet rijdt. Dat scheelt brandstof en is beter voor het milieu. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 15 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Deze auto is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt?