Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Ford›Ford Mustang

Ford Mustang (1968)Verkocht

Fastback

€ 58.500
  • 1968
  • Onbekend
  • Onbekend
  • Automaat
  • Onbekend
  • Candy Apple Red

Specificaties

Ford Mustang Fastback uit 1968, tellerstand 0 km, onbekend, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
1968
Kilometerstand
Onbekend
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Onbekend
Kleur
Candy Apple Red

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Interieurkleur
zwart

Historie & RDW

Aangeboden op
7 januari 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • ✓Dubbele uitlaat
  • ✓GT Opties
  • ✓Mistlampen
  • ✓Styled steel wheels
  • ✓Middenconsole
  • ✓Radio
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Rembekrachtiging
  • ✓Schijfremmen

Omschrijving

website nr 3453 Nieuw binnen in onze voorraad is deze prachtige Ford Mustang Fastback uit het bouwjaar 1968. Deze Mustang is af fabriek uitgevoerd met de gewilde J-code 302 cubic inch (5,0 liter) V8-motor, voorzien van een 4-barrel carburateur en goed voor 230 pk. De motor loopt prachtig rustig, start direct en pakt mooi en soepel op. Voor extra betrouwbaarheid is de auto bovendien voorzien van een elektronische ontsteking. Deze Mustang is uitgerust met een aantal fijne opties, waaronder stuurbekrachtiging en rembekrachtiging met schijfremmen aan de voorzijde, waardoor hij heerlijk rijdt en prettig stuurt. De vorige eigenaar heeft de auto ruim 15 jaar in bezit gehad en deze altijd met veel zorg onderhouden. Het lakwerk in de iconische kleur Candyapple Red verkeert in een uitstekende staat. De lak heeft een diepe glans en een prachtige volle kleur. Ook de carrosserie is mooi strak, met nette passingen en mooie, gelijkmatige naden tussen de carrosseriedelen. Het interieur is enkele jaren geleden volledig gerestaureerd en verkeert nog altijd in een vrijwel nieuwstaat. De Mustang is voorzien van comfortabele stoelen met hoofdsteunen, een neerklapbare achterbank, een middenconsole en een overheadconsole. Daarnaast is een kleine toerenteller netjes geïntegreerd in het dashboard, wat de sportieve uitstraling compleet maakt zonder afbreuk te doen aan het originele karakter van de auto. Deze Ford Mustang Fastback is een bijzonder mooi en goed onderhouden exemplaar dat niet alleen geweldig oogt, maar ook heerlijk rijdt. De auto beschikt over een Duitse EU-registratie Meer tonen

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Ford Mustang

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Geevers Classic Cars

Florapark 7

5721 VH Asten

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Ford Mustang-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Ford Mustang →

Veelgestelde vragen over deze Ford Mustang

Wat kost de Ford Mustang 1968 bij Geevers Classic Cars?

Deze Ford Mustang uit 1968 staat te koop voor € 58.500 bij Geevers Classic Cars in Asten. De kilometerstand bedraagt 0 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Ford Mustang uit 1968?

Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden met automatische versnellingsbak bij Geevers Classic Cars in Asten.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Ford Mustang?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Ford Mustang € 1.150 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 58.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →