Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsHondaHonda Jazz

Honda Jazz (2025)

1.5 Full Hybrid Advance

€ 28.500
ⓘ Prijsopbouw
Netto €23.554·BTW €4.946·Rest-BPM €2.065
Totaal incl. BTW: €28.500

Nieuwprijs 34.450 17% lager (€5.950 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2029Label B
Netto €23.554·BTW €4.946·Rest-BPM €2.065
Totaal incl. BTW: €28.500
  • 2025
  • 9.791 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Hatchback
  • wit
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Van Putten Breda
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 38 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Honda Jazz 1.5 Full Hybrid Advance uit 2025, 107 pk, tellerstand 9.791 km, hybride, automaat. APK geldig tot 30 mei 2029, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
9.791 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
wit

Motor & prestaties

Vermogen
107 pk (79 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,6 l/100km
CO₂-uitstoot
104 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 EA

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.202 kg

Historie & RDW

1e toelating
30 mei 2025
1e tenaamstelling NL
30 mei 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 mei 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
14 juni 2025

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 34.450
BPM
€ 3.082
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 38 vergelijkbare Honda Jazz occasions

9% onder marktprijs
€ 28.950
Laag
€ 31.295
Mediaan
€ 32.755
Hoog

Deze auto staat op € 28.500 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €363/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €7.066 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 2 USB-aansluiting (vooraan)
  • 4 luidsprekers
  • 12 volt stopcontact vooraan
  • 16'' Lichtmetalen velgen
  • 180W audiosysteem
  • ABS (Anti-Lock Braking System)
  • Achteruitrij camera
  • Adaptive Cruise control
  • Adaptive Cruise Control (ACC)
  • Afdekscherm voor de bagageruimte
  • Agile Handling Assist (AHA)
  • Airbags vooraan - bestuurder en passagier

Omschrijving

Constructiejaar: 2025-05 100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig) Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal Model nu, design nu, kwaliteit nu, technologie nu. Een fijne jonge Honda Jazz voor een occasionprijs. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2025 komt; hij heeft slechts 9900 kilometer afgelegd. De aandrijving van deze Honda wordt verzorgd door een viercilinder motor en een continue automatische transmissie. In de winter wordt het echt genieten met de stoelverwarming. Een heerlijk luxe optie van deze auto is het verwarmbare stuurwiel. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve led-koplampen, elektrische handrem, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en elektrische stuurbekrachtiging. De parkeerhulp met achteruitrijcamera geeft u duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. In een auto als deze kunt u niet zonder climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Ook is de Honda uitgerust met: regensensor, keyless entry, isofix-aansluiting en bagage afdekhoes. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Verder is deze auto uitgerust met hill start assist, rem-assistent en bandenspanningcontrolesysteem. Als u meer wilt weten over deze Honda, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Honda Jazz

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Van Putten Breda
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 38 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Van Putten

Oosterhoutseweg 95

4816 KC Breda

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
179 reviews · Autobedrijf Van Putten, Breda
Op zoek naar een betrouwbare auto, moest hybride zijn maar zonder stekker. Na 3 jaar een youngtimer te hebben gereden besloot de overheid een hele auto tak om zeep te helpen. Dus na Mercedes BMW Lexus infiti land Rover Ja ik ben niet echt merk trouw, maar kies altijd iets wat een ander niet zou kiezen. Na veel reviews te hebben gelezen en gekeken kom ik bij een Honda Civic uit, alles wat je er over leest is zeer positief. Zelfs de autoweek noemt het hún fijnste en beste duurtester ooit. Dan wordt je nieuwsgierig en ga bellen naar auto bedrijf van Putten in Breda en een dag later wist ik genoeg na een proefrit van 15 minuten. Onze indruk van dit bedrijf is net alsof je een aantal jaar terug stapt in de tijd. Geen snelle jongens in pak, gewoon mensen die liefde voor het merk Honda hebben. Ondanks dat Thomas een jonge kerel is en we het niet eens werden over de inruil van ons en wij elkaar de hand geven van dit gaat hem niet worden. Is Thomas doorblijven zoeken naar een oplossing en konden we het eens worden. De 10e januari 2026 konden we de Nieuwe Honda Civic ophalen. Moet erbij zeggen dat we van de collega van Thomas Erik nog een aanbieding deed dat we de Honda via Honda verzekering konden afsluiten en dan nog10 jaar garantie krijgen of 200.000 km wat het eerste komt. Maar hoe rijd deze luxe en sportieve Honda Civic dan? Mijn mening fantastisch en stuurt lekker strak en wat is die nu al zuinig 1 op 20 is makkelijk haalbaar. Dus wij zijn positief verrast over de Honda Civic en vorige week viel de Autoweek nr 8 op de mat en wat staat daar een mooi vergelijk met de Honda Civic & De Audi A3. Het resultaat is dat deze gelijke punten scoren 33 voor beide test auto’s. Al met al wensen we auto Bedrijf van Putten een goede verkoop toe. Rob Krowinkel

Rob K.

Een nare ervaring bij het onderhandelen over de koop van een auto bij een grote dealer van een groot luxe Japans automerk heeft ons ertoe gebracht op zoek te gaan naar een gerenommeerd Japans alternatief. We hebben door die ervaring ook maar meteen besloten dat grote onpersoonlijke autobedrijven niet meer door ons bezocht zouden worden. Autobedrijf van Putten, Honda Breda, gevonden op internet, voldeed volgens ons aan onze voorwaarden. Een middelgrote autodealer met een persoonlijke benadering, een kwaliteitsmerk auto en dichtbij huis. Bij ons eerste bezoek werd onze verwachting meteen bevestigd. Persoonlijke benadering, uitgebreide informatie en onderhandelingen waarbij de klant ook een win win gevoel krijgt. Kortom dik tevreden met onze CR-V en de medewerkers waarmee we kennis hebben gemaakt. We gaan ervan uit dat deze ervaring iedere keer weer bevestigd wordt als we daar de poort binnen rijden.

Jan W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
179 reviews · Autobedrijf Van Putten, Breda
Op zoek naar een betrouwbare auto, moest hybride zijn maar zonder stekker. Na 3 jaar een youngtimer te hebben gereden besloot de overheid een hele auto tak om zeep te helpen. Dus na Mercedes BMW Lexus infiti land Rover Ja ik ben niet echt merk trouw, maar kies altijd iets wat een ander niet zou kiezen. Na veel reviews te hebben gelezen en gekeken kom ik bij een Honda Civic uit, alles wat je er over leest is zeer positief. Zelfs de autoweek noemt het hún fijnste en beste duurtester ooit. Dan wordt je nieuwsgierig en ga bellen naar auto bedrijf van Putten in Breda en een dag later wist ik genoeg na een proefrit van 15 minuten. Onze indruk van dit bedrijf is net alsof je een aantal jaar terug stapt in de tijd. Geen snelle jongens in pak, gewoon mensen die liefde voor het merk Honda hebben. Ondanks dat Thomas een jonge kerel is en we het niet eens werden over de inruil van ons en wij elkaar de hand geven van dit gaat hem niet worden. Is Thomas doorblijven zoeken naar een oplossing en konden we het eens worden. De 10e januari 2026 konden we de Nieuwe Honda Civic ophalen. Moet erbij zeggen dat we van de collega van Thomas Erik nog een aanbieding deed dat we de Honda via Honda verzekering konden afsluiten en dan nog10 jaar garantie krijgen of 200.000 km wat het eerste komt. Maar hoe rijd deze luxe en sportieve Honda Civic dan? Mijn mening fantastisch en stuurt lekker strak en wat is die nu al zuinig 1 op 20 is makkelijk haalbaar. Dus wij zijn positief verrast over de Honda Civic en vorige week viel de Autoweek nr 8 op de mat en wat staat daar een mooi vergelijk met de Honda Civic & De Audi A3. Het resultaat is dat deze gelijke punten scoren 33 voor beide test auto’s. Al met al wensen we auto Bedrijf van Putten een goede verkoop toe. Rob Krowinkel

Rob K.

Een nare ervaring bij het onderhandelen over de koop van een auto bij een grote dealer van een groot luxe Japans automerk heeft ons ertoe gebracht op zoek te gaan naar een gerenommeerd Japans alternatief. We hebben door die ervaring ook maar meteen besloten dat grote onpersoonlijke autobedrijven niet meer door ons bezocht zouden worden. Autobedrijf van Putten, Honda Breda, gevonden op internet, voldeed volgens ons aan onze voorwaarden. Een middelgrote autodealer met een persoonlijke benadering, een kwaliteitsmerk auto en dichtbij huis. Bij ons eerste bezoek werd onze verwachting meteen bevestigd. Persoonlijke benadering, uitgebreide informatie en onderhandelingen waarbij de klant ook een win win gevoel krijgt. Kortom dik tevreden met onze CR-V en de medewerkers waarmee we kennis hebben gemaakt. We gaan ervan uit dat deze ervaring iedere keer weer bevestigd wordt als we daar de poort binnen rijden.

Jan W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Honda Jazz

Wat kost de Honda Jazz 2025 bij Autobedrijf Van Putten?

Deze Honda Jazz uit 2025 staat te koop voor € 28.500 bij Autobedrijf Van Putten in Breda. De kilometerstand bedraagt 9.791 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Honda Jazz uit 2025?

Dit exemplaar heeft 9.791 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Autobedrijf Van Putten in Breda.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Honda Jazz?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Honda Jazz € 604 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 28.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.