Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Honda›Honda Prelude

Honda Prelude (1998)

2.0i 16V Type R uitgevoerd Led Xenon Camera Android

  • 1998
  • 320.027 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Coupé
  • groen metallic

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdvan den Boog Automotive. Gouda
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Honda Prelude 2.0i 16V Type R uitgevoerd Led Xenon Camera Android uit 1998, 133 pk, tellerstand 320.027 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 12 mei 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
1998
Kilometerstand
320.027 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Coupé
Kleur
groen metallic

Motor & prestaties

Vermogen
133 pk (98 kW)
Cilinderinhoud
1997 cc
Aantal cilinders
4

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
5
Massa
1.190 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.680 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
500 kg

Historie & RDW

1e toelating
5 januari 1998
1e tenaamstelling NL
5 januari 1998
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
12 mei 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
30 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 5.572

Verzekering voor deze Honda Prelude

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Honda Prelude

Indicatief € 155 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 7.744 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 241
  • 48 mnd · € 187
  • 60 mnd · € 155
  • 72 mnd · € 134

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Centrale deurvergrendeling
  • ✓Elektrisch schuif-/kanteldak
  • ✓Lichtmetalen velgen
  • ✓Metallic lak
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Startblokkering
  • ✓9" Scherm Android
  • ✓Apple carplay Android auto

Omschrijving

Deze Honda Prelude komt uit 1998, werd geleverd van 01-02-1997 tot 01-10-2000. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 1998 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 98 kW (133 PK) en een cilinderinhoud van 1997 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 201 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,2 seconden. De APK is geldig tot 12-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 177,67 per kwartaal. - - Laat u niets wijsmaken, deze Honda Prelude biedt alles wat u van een auto verlangt. De aandrijving van deze Honda wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het audio-navigatiesysteem wijst de weg! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale portiervergrendeling en toerenteller. Bent u nieuwsgierig geworden? Welkom bij Van Den boog Automotive. Met meer dan 24jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto. Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen. Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen. U kunt mij vinden in Gouda op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Honda Prelude

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdvan den Boog Automotive. Gouda
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

van den Boog Automotive.

Burgemeester van Reenensingel 117

2803 PA Gouda

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Honda Prelude

Wat kost de Honda Prelude 1998 bij van den Boog Automotive.?

Deze Honda Prelude uit 1998 staat te koop voor € 7.744 bij van den Boog Automotive. in Gouda. De kilometerstand bedraagt 320.027 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Honda Prelude uit 1998?

Dit exemplaar heeft 320.027 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij van den Boog Automotive. in Gouda.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Honda Prelude?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Honda Prelude € 155 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 7.744 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →