Hyundai Atos 1.1i Active Young uit 2007, 63 pk, 0–100 km/u in 15,8 s, tellerstand 90.639 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 1 oktober 2026.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
90.639 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Rood
Motor & prestaties
7
Vermogen
63 pk (46 kW)
Cilinderinhoud
1086 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
15.8 s
Topsnelheid
146 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Afmetingen
1
Wielbasis
2.380 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5,5 l/100km
CO₂-uitstoot
131 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
10
Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
859 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.336 kg
Max. trekgewicht geremd
700 kg
Max. trekgewicht ongeremd
400 kg
Laadvermogen
477 kg
Bekleding
Half leder / stof
Interieurkleur
Lichtgrijs
Aantal sleutels
2
Historie & RDW
7
1e toelating
12 juli 2007
1e tenaamstelling NL
3 oktober 2019
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
1 oktober 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
26 september 2026
Prijs & fiscaal
2
BPM
€ 1.084
BTW/Marge
Marge
Verzekering voor deze Hyundai Atos
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Bumpers in carrosseriekleur
✓Centrale deurvergrendeling
✓Electronic Brake Distribution (EBD)
✓Elektrische ramen voor
✓Getint glas
✓Hoofdsteunen achter
✓Startblokkering
✓Stuurbekrachtiging
Omschrijving
Mooie Atos met zeer weinig km, goed onderhouden + 4-seizoen banden, sportvelgjes, 5 deurs, hoge instap.
Betreft een all-in prijs:
- Tenaamstelling
- Nieuwe APK is mogelijk
- Aflevering
Vertrouwd en geen verassingen achteraf
Inruil mogelijk!
Welkom bij Autobedrijf VSA, uw RDW erkende autobedrijf en lid van Auto Service Totaal, gevestigd in Nijverdal (Overijssel). Wij delen een passie voor auto's en streven ernaar om onze klanten de mooiste, kwalitatief hoogwaardige auto's aan te bieden. Regelmatig hebben wij een wisselende voorraad aan occasions. Staat de auto van uw dromen er niet bij? Geen probleem! Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste auto, geheel in overleg met u.
Heeft u een auto die u wilt inruilen? Vraag gerust naar de mogelijkheden! Wij beschikken ook over een werkplaats voor onderhoud en reparaties, waar u altijd welkom bent.
Bekijk meer foto's van onze auto's op onze website. Wij adverteren met originele kilometerstanden en bouwjaren. Al onze voertuigen zijn voorzien van de Nationale Autopas, tenzij het een importauto betreft; deze komt met een onderhoudshistorie.
Bezoek onze website voor meer informatie: www.autobedrijfvsa.nl
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Hyundai Atos
“Bij Autobedrijf VSA een Kia Picanto bekeken en uiteindelijk een proefrit gemaakt. De verkoper was vriendelijk en nam rustig de tijd om alles over de auto te vertellen. Geen druk tijdens de verkoop en dat vond ik prettig.
De eigenaar kwam ook even kennismaken en het contact voelde vanaf het begin transparant en persoonlijk. Tijdens de koffie konden we rustig alles bespreken en vragen stellen.
Uiteindelijk een fijne ervaring gehad met het rijden en de verkoop. Vooral de open manier van communiceren gaf vertrouwen. 👍”
Tonnetje
“Hele goede ervaring! Ik ben goed geholpen tijdens het kopen van mijn auto. Altijd een snelle reactie en goede service.”
Tessa E.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,8
83 reviews · Autobedrijf VSA, Nijverdal
“Bij Autobedrijf VSA een Kia Picanto bekeken en uiteindelijk een proefrit gemaakt. De verkoper was vriendelijk en nam rustig de tijd om alles over de auto te vertellen. Geen druk tijdens de verkoop en dat vond ik prettig.
De eigenaar kwam ook even kennismaken en het contact voelde vanaf het begin transparant en persoonlijk. Tijdens de koffie konden we rustig alles bespreken en vragen stellen.
Uiteindelijk een fijne ervaring gehad met het rijden en de verkoop. Vooral de open manier van communiceren gaf vertrouwen. 👍”
Tonnetje
“Hele goede ervaring! Ik ben goed geholpen tijdens het kopen van mijn auto. Altijd een snelle reactie en goede service.”
Tessa E.
Veelgestelde vragen over deze Hyundai Atos
Wat kost de Hyundai Atos 2007 bij Autobedrijf VSA?
Deze Hyundai Atos uit 2007 staat te koop voor € 1.990 bij Autobedrijf VSA in Nijverdal. De kilometerstand bedraagt 90.639 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Hyundai Atos uit 2007?
Dit exemplaar heeft 90.639 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf VSA in Nijverdal.