“zeer behulpzame receptioniste. Werkplaats levert netjes werk af en als ze al eens een steekje laten vallen dan lossen ze dat keurig weer op.”
Noëmi Z.
1.6 GDi PHEV Premium Design
Nieuwprijs €32.667 — 39% lager (€12.727 besparing t.o.v. nieuw)
Hyundai Ioniq 1.6 GDi PHEV Premium Design uit 2022, 105 pk, 0–100 km/u in 10,6 s, 52 km elektrische actieradius, tellerstand 69.135 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 26 januari 2026.
Gebaseerd op 19 vergelijkbare Hyundai Ioniq occasions
Deze auto staat op € 19.940 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €304/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Leasetermijn
€304/mnd
Bijtelling netto
€221/mnd
Totaal
€525/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Welkom bij Van Mossel Hyundai Leeuwarden, uw adres voor uitstekende service met "Fryske" nuchterheid. Van Mossel Hyundai maakt deel uit van de Van Mossel Groep. De Van Mossel Groep is een familiebedrijf met maar liefst 70 jaar ervaring en nog altijd veel ambitie. Wij zien het als missie om onze belofte ‘Van Mossel biedt meer dan je verwacht’ ook voor u waar te maken. Persoonlijke aandacht, een breed scala aan mobiliteitsoplossingen en scherpe prijzen staan aan de basis van ons succes. Neem voor informatie gerust contact op met onze verkoopadviseurs op telefoonnummer 058-7676 350.Graag tot ziens bij Van Mossel Hyundai!