Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Invicta›Invicta LC

Invicta LC (1927)

4.5 Litre High Chassis

  • 1927
  • 100 km
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Cabriolet

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Invicta LC 4.5 Litre High Chassis uit 1927, tellerstand 100 km, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1927
Kilometerstand
100 km
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet

Historie & RDW

Aangeboden op
2 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Invicta LC

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Invicta LC

Indicatief € 4.119 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 209.500 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 6.440
  • 48 mnd · € 4.988
  • 60 mnd · € 4.119
  • 72 mnd · € 3.542

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Omschrijving

In de jaren dertig gaven Invicta eigenaren hun auto’s regelmatig een bijnaam. Dat past eigenlijk perfect bij het karakter van deze auto’s, want een Invicta voelt nooit als zomaar een machine. Het is zo’n auto waar u na een paar ritten vanzelf een band mee opbouwt. Invicta ontstond in de jaren twintig met een duidelijk idee: Amerikaanse souplesse combineren met Europese kwaliteit en wegligging. Dat klinkt tegenwoordig logisch, maar in die tijd was het behoorlijk ambitieus. De grotere Meadows-aangedreven modellen kregen al snel een reputatie voor snelheid, kracht en vooral een enorme uithoudingsvermogen. De High Chassis LC-Type stond daarbij bekend als een echte driver’s car. Snel, sterk en allesbehalve gemaakt voor iemand die alleen rustig langs de boulevard wilde rijden. Dit waren auto’s die in hun tijd serieus presteerden en waarvan de kracht vooral zat in de manier waarop de grote zes-in-lijn zijn vermogen afleverde. Veel koppel. De beroemde Meadows motor kon op opvallend lage snelheid in de hoogste versnelling blijven rijden en daarna zonder veel moeite versnellen. Dat was destijds één van de grote kwaliteiten van de Invicta. Niet voortdurend schakelen, maar gewoon het gaspedaal indrukken en voelen hoe de auto zich naar voren trekt. En precies dat geeft een High Chassis zoveel karakter. Dit exemplaar is opgebouwd op basis van een 3 Litre chassis en werd gereconstrueerd door Jan Apel, een naam die onder kenners van dit soort vooroorlogse auto’s bekend is. Het werk is zorgvuldig uitgevoerd en het resultaat overtuigt als geheel. De proporties kloppen, de techniek voelt passend en de auto heeft precies die imposante uitstraling die bij een grote Invicta hoort. Onderweg merkt u ook waarom deze auto’s zo’n reputatie kregen. De auto voelt groot, mechanisch en volwassen aan. U zit niet in een lichtvoetige sportwagen die alles voor u doet. U moet hem rijden. Dat is nu juist het leuke. De besturing, de motor, de versnellingsbak en de hele beleving vragen aandacht en belonen u vervolgens met een rijervaring die totaal anders is dan bij moderne auto’s. Dat was destijds niet anders. Invicta bouwde auto’s voor klanten die hoge gemiddelde snelheden wilden rijden zonder dat de techniek daar meteen onder leed. Lange afstanden, stevige heuvels en zware omstandigheden hoorden simpelweg bij het gebruik. Juist daarom werden de auto’s zo gewaardeerd in endurance evenementen. Deze LC 4.5 Litre past perfect in die traditie. Hij heeft een Nederlandse registratie, verkeert in een verzorgde conditie en is duidelijk opgebouwd met het doel om gebruikt te worden. Niet alleen om naar te kijken, maar om te starten, op temperatuur te brengen en vervolgens echt mee op pad te gaan. Heeft u interesse? Neem vandaag nog contact op met Gallery Aaldering, sinds 1975 actief. Wij exporteren onze voertuigen wereldwijd, vraag naar de mogelijkheden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Invicta LC

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdGallery Aaldering Brummen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Gallery Aaldering

Arnhemsestraat 47

6971 AP Brummen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
2.008 reviews · Gallery Aaldering, Brummen
“Een geweldige ervaring! Genoten van ontzettend veel en gave oldtimers. Zeer mooi opgezet in dit pand. Leuk om halverwege lekker koffie te drinken of te lunchen. Het allerleukste was dat Nico Aaldering zelf aanwezig is en je komt begroeten en gezellig een praatje met je komt maken en echt belangstelling voor de bezoeker heeft. Helemaal top!”

Sandra W.

“Fantastisch! Een ongelovelijk mooi aanbod aan klassiekers, zeer vriendelijk personeel. En je kunt er ook heerlijk genieten van goede koffie of zelfs een gehele lunch.”

Jeroen K.

Veelgestelde vragen over deze Invicta LC

Wat kost de Invicta LC 1927 bij Gallery Aaldering?

Deze Invicta LC uit 1927 staat te koop voor € 209.500 bij Gallery Aaldering in Brummen. De kilometerstand bedraagt 100 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Invicta LC uit 1927?

Dit exemplaar heeft 100 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Gallery Aaldering in Brummen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Invicta LC?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Invicta LC € 4.119 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 209.500 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →