“Bij Tim mijn eerste auto gekocht, is een fijne verkoper met verstand van zaken. Communicatie vanuit Tim is ook top zou dit bedrijf zeker aanraden voor uw auto aankoop!”
Rick H.
6.1 V8 Aut. SRT8 LPG *Schuifdak / Borla / 2 sets wielen
Jeep Grand Cherokee 6.1 V8 Aut. SRT8 LPG *Schuifdak / Borla / 2 sets wielen uit 2007, 426 pk, 0–100 km/u in 5 s, tellerstand 178.995 km, benzine, automaat.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 280 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 13.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
U heeft schijt aan alles en iedereen en bent op zoek naar een rijdende dikke middelvinger richting de linkse lobby? Dan heeft u de geschikte auto gevonden! Dit rijdende milieudelict heb ik uit Duitsland geïmporteerd en is gewoon kolderiek om mee te rijden. Een 426pk sterke 6.1 liter grote Hemi V8 (gelukkig op LPG) is iets wat heden ten dage eigenlijk ondenkbaar is , maar toch is het wel érg vermakelijk. 0-100km in 5 seconden, een topsnelheid die dichtbij de 250km/h ligt en werkelijk alles aan deze auto is overdreven. Ja, ook het verbruik is overdreven, als uw aanschafintenties afhangen van de maandlasten, onderhoudskosten en het verbruik uitgerekend in een excel-spreadsheetje dan is dit niet de auto voor u.. 20" lichtmetaal met prima Nokian zomerbanden én de originele (voor de verandering eens niet zwart gespoten) SRT8 velgen met eveneens prima Nexen winterbanden. Rondom dikke Brembo's om al dit geweld te stoppen. Ook is er nog een Borla uitlaatsysteem aanwezig, die de vorige eigenaar gauw weer heeft verwisseld voor het originele systeem omdat het Borla systeem echt teveel gebulder was (maakt mij uiteraard nieuwsgierig, dus wellicht zet ik het Borla-systeem er nog even onder) Update; het Borla-systeem zit er onder, en dat heeft deze auto nodig, een moddervette V8-roffel zoals het hoort... uiteraard krijg je het originele systeem meegeleverd. De Jeep is voorzien van onder andere de volgende uitrusting; -Half leer half alcantara met SRT-8 logo -Beide voorstoelen elektrisc