RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 38 vergelijkbare occasions
Specificaties
Kia Rio 1.2 CVVT DynamicLine uit 2016, 83 pk, tellerstand 106.605 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 10 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2016
Kilometerstand
106.605 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Wit
Motor & prestaties
4
Vermogen
83 pk (61 kW)
Cilinderinhoud
1248 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,7 l/100km
CO₂-uitstoot
109 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 W
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.027 kg
Max. trekgewicht geremd
900 kg
Bekleding
Stof
Historie & RDW
6
1e toelating
1 februari 2016
1e tenaamstelling NL
1 februari 2016
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
10 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
14 september 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 16.595
BPM
€ 2.530
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 38 vergelijkbare Kia Rio occasions
↓ 14% onder marktprijs
€ 8.945 Laag€ 10.450 Mediaan€ 11.240 Hoog
Deze auto staat op € 8.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Verzekering voor deze Kia Rio
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Kia Rio
Indicatief € 179 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 8.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €227/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Algemene informatie
✓Aantal deuren: 5
✓Modelreeks: feb. 2015 - mrt. 2017
✓Technische informatie
✓Vermogen: 61 kW (83 PK)
✓Aantal cilinders: 4
✓Motorinhoud: 1.248 cc
✓Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
✓Aandrijving: Voorwielaandrijving
✓Acceleratie (0-100): 13,4 s
✓Topsnelheid: 167 km/u
✓Maten
Omschrijving
Algemene informatie
Aantal deuren: 5
Modelreeks: feb. 2015 - mrt. 2017
Technische informatie
Vermogen: 61 kW (83 PK)
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.248 cc
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 405 x 172 x 146 cm
Wielbasis: 257 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 1.027 kg
Laadvermogen: 533 kg
GVW: 1.560 kg
Max. trekgewicht: 900 kg (ongeremd 450 kg)
Interieur
Bekleding: Stof
Aantal zitplaatsen: 5
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Energielabel: B
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Productveiligheid
ER zijn van die bepaalde auto's .. waar ALLES .. van en aan KLOPT .. waar je GELIJK het GOEDE gevoel bij krijgt .. KAN U vertellen dit is er zo een !!!
SPRINGT er uit .. FRAAI sportief model .. meest LUXE en COMPLETE uitvoering .. prettige comfort en veiligheids verhogende extra's
NL auto .. netjes onderhouden .. Alle Boekjes .. onderhoudsboekje keurig ingevuld en gestempeld .. uitdraai NAP Teller rapport
KIA Rio 1.2 CVVT .Dynamic line 5 Deurs .... en .... heeeel PRETTIG .... KWALITEIT van de HOOGSTE Plank
BETAALBAAR autorijden .... met .... het Merk .... die.... gewoon 7 JAAR garantie geeft op hun produkten
GOEDE prijs / Kwaliteit verhouding ....... Vergelijkbare DUITSE auto's ... kosten VEELAL aanzienlijk meer .. met mindere kwaliteit
FRAAIE kleur . met de Bumpers de Spiegels de handgrepen en de achterspoiler .. OOK in kleur
BLAUW Zonwerend glas
“Eerder een auto gekocht die helemaal prima was. Nu weer wezen kijken voor een auto, fantastisch geholpen en ondanks dat het niet tot een koop kwam... wel weer een 5 sterren ervaring!
Betrouwbaar bedrijf dat een extra stapje doet voor zijn klanten.”
Thijs C.
“Gert schut,
Ervaringen tot nu toe. Ik heb een vw beetle cabrio 1.2 tsi uit 2013 gekocht voor bijna 3 mnd terug. De onderhandeling bij aanschaf met eigenaar ron was prettig en reëel . Ik had vragen over de staat van de distrubutieketting ?. Deze was nog niet aan vervanging toe volgens Ron. De koop van de vw beetle was snel gesloten inclusief 3 mnd garantie ( ik heb alvorens de koop veel goede recensies gelezen over dit bedrijf. Wat voor mij belangrijk is ) .
Ervaringen binnen garantie periode: ik heb na 3 wk contact opgenomen over een bijgeluiden tijdens het rijden ( m.n als de motor nog niet warm is) en twijfelde over de staat van de ketting.. ron gaf aan dat ik mij geen zorgen hoefde te maken.. dat gaf even rust maar wilde na wat dagen het toch laten checken, daar is een afspraak over gemaakt. Een ervaren vriendelijke monteur heeft niets geconstateerd naast het feit dat het gewoon het motorgeluid was ( ik moet wel zeggen dat de motor niet geheel koud was ).. hij heeft uitgelegd dat ik met de 1.2 tsi motor vanaf 2013 me niet zo.n zorgen hoeft te maken ( heeft ongeveer 138.000 km gelopen met huidige ketting ) ik zou het horen wanneer vervanging nodig zou zijn. Ik was even gerustgesteld maar het blijft in m.n hoofd zitten. Ik ga ze nogmaals bellen of er bij een koude start geluisterd kan worden, en anders ga ik voor een second opium.. het moet uit m.n hoofd.. verder wil ik melden dat ik nogmaals langs ben geweest voor 2 weken terug voor een kraak in het cabriodak.. dat is zeer goed verholpen, en alle draaiende dagdelen zijn gesmeerd en gesteld. ..
De benadering en kundigheid lijken dik in orde bij garage autofirst van steenbergen.
Ik vervolg dit verhaal als er meer info is aangaande het bijgeluiden bij koude start..
Tot zo ver, een fijn bedrijf,
Later meer
Gert schut
Vervolg revieuw,
Als vervolg op de vorige revieuw,
Ik heb ruim een mnd geleden een tweede afspraak gemaakt voor het motorgeluid met koude start ,( ik kreeg keurig een leenauto mee ) er werd geconstateerd dat het geluid wat ik hoorde , hoorde bij dit type auto. De injectoren zijn goed hoorbaar bij de 1.2 tsi. Dit heeft mij wel gerustgesteld. Ik vond mij nu een zeurpiet worden, terwijl ik gewoon onzeker was over het geen ik hoorde en niet kende bij een auto . Ook tussendoor nog een keer gebeld over het start/ stop systeem wat niet werkte. Ik kon gelijk langs komen, echter het systeem loste zichzelf op ( na tip van het bedrijf )... alle acties en defecten zijn erg goed en snel opgelost, ik kende het bedrijf niet, en moest het van revieuws hebben.. ik weet nu uit ervaring hoe klantgericht, kundig, en betrouwbaar garage van steenbergen is. Ik bemerk ook in kennissen en familie kring hoezeer iedereen zoekt naar een betrouwbaar adres.. bij deze
N.b.. mijn achterklep sluit soms niet met afstandsbediening, echter durf niet meer te bellen, omdat ik mij na eerdere bezoekjes zo.n wantrouwend persoon vind ( heb een paar slechte ervaringen met autobedrijven )
Ik zou nu vijf sterren geven”
Gert S.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
156 reviews · AutoFirst, Bennekom
“Eerder een auto gekocht die helemaal prima was. Nu weer wezen kijken voor een auto, fantastisch geholpen en ondanks dat het niet tot een koop kwam... wel weer een 5 sterren ervaring!
Betrouwbaar bedrijf dat een extra stapje doet voor zijn klanten.”
Thijs C.
“Gert schut,
Ervaringen tot nu toe. Ik heb een vw beetle cabrio 1.2 tsi uit 2013 gekocht voor bijna 3 mnd terug. De onderhandeling bij aanschaf met eigenaar ron was prettig en reëel . Ik had vragen over de staat van de distrubutieketting ?. Deze was nog niet aan vervanging toe volgens Ron. De koop van de vw beetle was snel gesloten inclusief 3 mnd garantie ( ik heb alvorens de koop veel goede recensies gelezen over dit bedrijf. Wat voor mij belangrijk is ) .
Ervaringen binnen garantie periode: ik heb na 3 wk contact opgenomen over een bijgeluiden tijdens het rijden ( m.n als de motor nog niet warm is) en twijfelde over de staat van de ketting.. ron gaf aan dat ik mij geen zorgen hoefde te maken.. dat gaf even rust maar wilde na wat dagen het toch laten checken, daar is een afspraak over gemaakt. Een ervaren vriendelijke monteur heeft niets geconstateerd naast het feit dat het gewoon het motorgeluid was ( ik moet wel zeggen dat de motor niet geheel koud was ).. hij heeft uitgelegd dat ik met de 1.2 tsi motor vanaf 2013 me niet zo.n zorgen hoeft te maken ( heeft ongeveer 138.000 km gelopen met huidige ketting ) ik zou het horen wanneer vervanging nodig zou zijn. Ik was even gerustgesteld maar het blijft in m.n hoofd zitten. Ik ga ze nogmaals bellen of er bij een koude start geluisterd kan worden, en anders ga ik voor een second opium.. het moet uit m.n hoofd.. verder wil ik melden dat ik nogmaals langs ben geweest voor 2 weken terug voor een kraak in het cabriodak.. dat is zeer goed verholpen, en alle draaiende dagdelen zijn gesmeerd en gesteld. ..
De benadering en kundigheid lijken dik in orde bij garage autofirst van steenbergen.
Ik vervolg dit verhaal als er meer info is aangaande het bijgeluiden bij koude start..
Tot zo ver, een fijn bedrijf,
Later meer
Gert schut
Vervolg revieuw,
Als vervolg op de vorige revieuw,
Ik heb ruim een mnd geleden een tweede afspraak gemaakt voor het motorgeluid met koude start ,( ik kreeg keurig een leenauto mee ) er werd geconstateerd dat het geluid wat ik hoorde , hoorde bij dit type auto. De injectoren zijn goed hoorbaar bij de 1.2 tsi. Dit heeft mij wel gerustgesteld. Ik vond mij nu een zeurpiet worden, terwijl ik gewoon onzeker was over het geen ik hoorde en niet kende bij een auto . Ook tussendoor nog een keer gebeld over het start/ stop systeem wat niet werkte. Ik kon gelijk langs komen, echter het systeem loste zichzelf op ( na tip van het bedrijf )... alle acties en defecten zijn erg goed en snel opgelost, ik kende het bedrijf niet, en moest het van revieuws hebben.. ik weet nu uit ervaring hoe klantgericht, kundig, en betrouwbaar garage van steenbergen is. Ik bemerk ook in kennissen en familie kring hoezeer iedereen zoekt naar een betrouwbaar adres.. bij deze
N.b.. mijn achterklep sluit soms niet met afstandsbediening, echter durf niet meer te bellen, omdat ik mij na eerdere bezoekjes zo.n wantrouwend persoon vind ( heb een paar slechte ervaringen met autobedrijven )
Ik zou nu vijf sterren geven”
Gert S.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Kia Rio
Wat kost de Kia Rio 2016 bij AutoFirst?
Deze Kia Rio uit 2016 staat te koop voor € 8.950 bij AutoFirst in Bennekom. De kilometerstand bedraagt 106.605 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Kia Rio uit 2016?
Dit exemplaar heeft 106.605 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij AutoFirst in Bennekom.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Kia Rio?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Kia Rio € 179 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 8.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.